niedziela 25 czerwiec 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Nowe części AD Polska do turbodoładowanych silników

2017.06.22 01 AD Polska poszerza oferte czesci do turbodo adowanych silnikowFirma AD Polska rozszerzyła ofertę o pełny katalog referencji przewodów i złączy zasilających turbosprężarki. Ich dostawcą jest niemiecka firma Bugiad. W niezmienionej postaci trafiają one zarówno do fabryk na pierwszy montaż, jak i aftermarket. Na początek w katalogu znalazło się ponad 220 referencji pasujących do najpopularniejszych modeli samochodów w Polsce. AD Polska podkreśla również, że na każdym opakowaniu widnieje etykieta z numerem OE, co przyspiesza wyszukanie i pomaga we właściwym doborze części

Czytaj więcej...

Zebra w promocji

wurthWürth świętuje 40. urodziny flagowej linii Zebra. Z tej okazji firma przygotowała drugą już w tym roku promocję na wybrane produkty z serii. Do końca lipca w sklepach stacjonarnych oraz e-sklepie www.wurth.pl można je kupić w niższych cenach.

Czytaj więcej...

Nowa sprężarka klimatyzacji Denso

Sprężarka klimatyzacji DENSODenso wprowadza do oferty, sprzedawaną w komplecie wraz z napinaczem paska, sprężarkę klimatyzacji DCP20021K. Produkt jest przeznaczony do wszystkich wersji Opla Corsy D i E wyposażonych w silniki benzynowe.

Czytaj więcej...

Olej Fuchs do najnowszych Volkswagenów

Fuchs prezentuje nowy olej Titan GT1 Longlife IV SAE 0W-20 zaprojektowany specjalnie do nowoczesnych samochodów VW. Jak zaznacza producent, zapewnia on oszczędność paliwa i redukcję emisji CO2. Został zatwierdzony do stosowania w silnikach, które wymagają oleju zgodnego ze specyfikacją VW 508 00/509 00.

Czytaj więcej...

Specjaliści dla fachowców

Schaeffler Automotive Aftermarket rozwija nieustannie swój portal REPEXPERT, którego hasłem przewodnim jest: „Specjaliści dla fachowców”. Koncern podkreśla, że chce podnieść jakość usług świadczonych przez warsztaty. Rejestrując się na portalu, można skorzystać z wiedzy o produktach, jakie oferuje Schaeffler oraz uzyskać kompleksowe informacje dotyczące napraw dla każdej części zamiennej.

schaeffler REPEXPERT
Dzięki łatwej nawigacji, za pośrednictwem skutecznej opcji wyszukiwania, portal umożliwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie produkty koncernu: FAG, INA, LUK, Ruville zostały pogrupowane według kategorii pojazdów, a szczegółowe informacje o nich można znaleźć po wpisaniu numeru katalogowego. Informacje dotyczące napraw pogrupowano na cztery kategorie: przeniesienie napędu, silnik, podwozie, narzędzia.
Na portalu można znaleźć m.in. broszury informacyjne produktów, informacje o szkoleniach organizowanych przez Schaefflera, nowinki produktowe i naprawcze oraz wiele multimedialnych materiałów szkoleniowych. Ich zakres tematyczny jest stale poszerzany.

DASHBOARD TRUCK gratis!

promocjaTEXATexa przygotowała na czerwiec ofertę promocyjną na aplikację DASHBOARD TRUCK dla posiadaczy urządzeń TEXA z oprogramowaniem do samochodów ciężarowych. Wszyscy klienci, którzy do końca czerwca zakupią lub przedłużą umowę na aktualizację oprogramowania, otrzymają nieodpłatnie aplikację DASHBOARD.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem