wtorek 16 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

Promocja Texy potrwa dłużej

Texa postanowiła przedłużyć akcję promocyjną złomowania testerów do 31.03.2018 r.

Promocja Zomowanie Przeduona 2018

Od 4 grudnia Texa oferuje ciekawą akcję dotyczącą złomowania urządzeń starej generacji (dowolnego producenta) i możliwość promocyjnego zakupu najnowszych urządzeń diagnostycznych firmy dla samochodów osobowych.

Dzięki zezłomowaniu starego urządzenia, niezależnie od tego czy nadal działa, czy jest uszkodzone, warsztaty mogą uzyskać wysokie rabaty – nawet do 2000 zł. Warsztaty otrzymują dodatkowo nieograniczoną licencję na oprogramowanie, niewygasającą Autodatę dostarczaną na wyposażeniu urządzenia czy możliwość poszerzania oprogramowania o kolejne środowiska diagnostyczne.
Promocja jest ograniczona czasowo. Szczegółowe informacje dotyczące promocji można uzyskać kontaktując się z dystrybutorami lub z Call Center Texy: tel. 32 364 18 80.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem