fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2022 2

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Konkurs Gulf Polska – pobyt VIP podczas Le Mmans 24h we Francji

Gulf Polska, dystrybutor środków smarnych marki Gulf, rozpoczął 10 marca br. ogólnopolski konkurs skierowany do klientów detalicznych. Główną nagrodą jest pobyt VIP podczas prestiżowego 24-godzinnego wyścigu Le Mans 24 h, który odbędzie się we Francji w dniach 14-15 czerwca.

Zwycięzca zostanie objęty szczególną opieką firmy Gulf oraz zespołu Aston Martin Racing.
Zakwaterowanie, wyżywienie oraz możliwość bliskiej obserwacji wszystkich etapów wyścigu to tylko nieliczne przywileje, jakie daje wygrana. Dodatkowo w konkursie do wygrania jest 8 nagród pocieszenia w formie zestawów gadżetów markowych Gulf (polary, t-shirty itp.).

Ogólne zasady (regulamin dostępny na stronie www.gulf.pl/konkurs):

- Kup minimum 4 l dowolnego produktu marki Gulf.
- Zachowaj dowód zakupu.
- Odpowiedz na pytanie konkursowe.
- Wymyśl hasło/slogan promujacy/określający markę Gulf (maksymalnie 6 słów).
- Wypełnij prawidłowo formularz zgłoszeniowy i wraz z kopią dowodu zakupu prześlij na adres organizatora.
Możliwe jest też przesłanie formularza w formie rejestracji na stronie organizatora pod adresem www.gulf.pl/konkurs.
Po zakończeniu konkursu w ciągu 3 dni jury wybierze najlepszy ich zdaniem slogan/hasło promujący/określajacy markę Gulf.

Konkurs trwa od 10 marca 2014 r., a kończy się 16 maja 2014 r.

O Le Mans 24 H
24-godzinny wytrzymałościowy wyącig „Le Mans 24” jest najstarszym tego typu wydarzeniem w świecie samochodów sportowych, organizowanym corocznie od 1923 w pobliżu miejscowości Le Mans we Francji. Powszechnie znany jako Grand Prix of Endurance, organizowany jest przez Automobile Club de l'Ouest. Są to wyścigi samochodowe i motocyklowe w różnych klasach, w których zadaniem zawodników jest przejechanie jak największej liczby okrążeń dokładnie w ciągu jednej doby, skupiając uwagę nie tylko na osiągach bolidów, ale też na ich wytrzymałości i niezawodności. 24 H Le Mans jest sprawdzianem nie tylko umiejętności kierowców, ale też ich wytrzymałości, co czyni ten wyścig niemal ekstremalną próbą dla organizmu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem