fb logo

Aktualne wydanie

AMS 06 2022e

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK udostępniony do pobrania w formacie PDF

NSK logo

Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK udostępniony do pobrania w formacie PDF

Wszystkie firmy obsługujące motoryzacyjny rynek części zamiennych (AAM) mogą obecnie korzystać z nowo opublikowanej edycji katalogu ProKIT firmy NSK dostępnej w formacie PDF. Podobnie jak w przypadku wersji online wydanej w 2020 r. dystrybutorzy, hurtownicy i właściciele warsztatów uzyskają dostęp do pliku PDF obejmującego całą gamę zestawów łożysk do piast kół ProKIT dla niezależnego rynku AAM.
 NSK 1

Katalog «ProKIT - Zestaw łożysk do piast kół» zawiera szczegółowe informacje o produktach wraz ze zdjęciami i schematami, a także wymiary łożysk piast kół i zakres zastosowania w danym pojeździe. Rozwiązania ProKIT są pogrupowane według referencji OE dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, co ułatwia przeglądanie i wybór odpowiedniego zestawu łożysk piast kół.

Opakowania ProKIT zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu danego produktu, w tym pierścienie osadcze, uszczelki i elementy złączne. Na opakowaniu znajdują się kody QR, które dostarczają szczegółowych informacji o produkcie, jego zastosowaniach i identyfikowalności komponentów.

Co ważne, pakiety ProKIT dla niezależnego rynku AAM zawierają tylko 100% oryginalne łożyska piast kół, przetestowane i zatwierdzone przez odpowiednich producentów OEM oraz zgodne z ich specyfikacjami. Firma NSK korzysta wyłącznie z zatwierdzonych źródeł dostaw stali, smarów i komponentów uszczelnień, aby zapewnić taką samą wydajność produktów ProKIT pochodzących z różnych własnych fabryk, z których wszystkie posiadają akredytację ISO.

Katalog NSK «ProKIT - Zestaw łożysk do piast kół» jest dostępny w języku angielskim, a inne wersje językowe są obecnie w przygotowaniu. Plik PDF można pobrać ze strony 
www.nskeurope.pl/pl/Automotive-Aftermarket/catalogue-parts.html

Katalog NSK «ProKIT — Zestaw łożysk do piast kół», udostępniony do pobrania w formacie PDF, ułatwia przegląd i wybór odpowiedniego zestawu łożysk.

 NSK 2
O NSK Europe
NSK Europe Ltd. jest europejskim oddziałem japońskiej firmy NSK produkującej łożyska z siedzibą w Tokio. Firma została założona w 1916 r. i zatrudnia obecnie około 30.4 tys. osób na całym świecie. Produkty i rozwiązania oferowane przez tego dostawcę dla firm przemysłowych i motoryzacyjnych można znaleźć wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się elementy związane z ruchem. Oprócz prawie wszystkich typów łożysk tocznych, portfolio firmy obejmuje zespoły łożyskowe w oprawach, technologię liniową, łożyska piast kół, łożyska przekładni i silnika oraz układy kierownicze. Firma pragnie osiągnąć perfekcję we wszystkich swoich działaniach biznesowych. Jej celem jest bycie liderem w swojej branży pod względem jakości, do czego dąży poprzez ciągły proces doskonalenia, rozwoju optymalnego produktu, optymalizację procesów produkcyjnych i proklienckie nastawienie procesów obsługi. W roku podatkowym 2020, ponad 4,35 tys. pracowników NSK Europe Ltd. wygenerowało sprzedaż przekraczającą 792 mln euro.
www.nskeurope.pl

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem