fb logo

Aktualne wydanie

AMS 06 2022e

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

AAA AUTO kontynuuje ekspansję w Polsce, otwierając nowe oddziały w Gdańsku i Rzeszowie

Oba nowe centra samochodowe

rozszerzą ofertę AAA AUTO łącznie o 650 samochodów

Warszawa, 28 luty 2022 r. – Sieć AAA AUTO otworzy dwa nowe centra samochodowe w Gdańsku i Rzeszowie, zwiększając liczbę oddziałów AURES Holdings do 60. Tym samym AURES Holdings kontynuuje ekspansję, rozbudowując w szczególności sieć AAA AUTO, która obecnie posiada 13 oddziałów w Polsce z łączną ofertą około 4000 samochodów używanych, a także sieć Driverama.

Najpopularniejsze modele samochodów używanych

w Polsce w styczniu 2022 r.

1.

Opel Astra

2.

Audi A4

3.

BMW 3

4.

Volkswagen Passat

5.

Volkswagen Golf

6.

Ford Focus

7.

Skoda Octavia

8.

BMW 5

9.

Opel Corsa

10.

Audi A6

 

aaa 1AAA AUTO otworzy nowe centrum samochodowe w Gdańsku na początku tego tygodnia. Zacznie od skupu samochodów, a sama sprzedaż nastąpi za dwa-trzy tygodnie. W przyszłości oddział będzie oferował do sprzedaży nawet 350 samochodów. Oddział o łącznej powierzchni 7800 m2 i ponad 400 m2 powierzchni biurowej, będzie stopniowo zatrudniał do trzydziestu pracowników. Nowe centrum samochodowe będzie zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej 256, w dawnym salonie samochodowym Subaru. „To nasz pierwszy oddział na północy Polski, co dla nas oznacza, że docieramy do zupełnie nowego grona klientów” – powiedziała Karolína Topolová, dyrektor generalna i prezes zarządu AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci autocentrów AAA AUTO.

Z kolei na początku kwietnia AAA AUTO otworzy również oddział w Rzeszowie. W pierwszym miesiącu oddział skoncentruje się także na skupie samochodów i przygotowaniu części sprzedażowej, aby jak najszybciej mogła się rozpocząć. „W okresie letnim powierzchnia sprzedaży zwiększy się dzięki modyfikacjom i oferta samochodów zostanie poszerzona do 300 pojazdów” – powiedziała Karolína Topolová. Oddział w Rzeszowie ma powierzchnię 8000 m2 i 400 m2 powierzchni biurowej. Oddział będzie zlokalizowany obok sklepu Makro przy Alei Armii Krajowej 92. Podobnie jak oddział w Gdańsku zatrudnionych zostanie do 30 osób. „Oddział znajduje się na ważnym połączeniu, pomiędzy Polską a Kijowem na Ukrainie, więc jest to strategiczna lokalizacja na południowym wschodzie kraju, także w pobliżu granicy ze Słowacją, gdzie znajduje się 12 naszych centrów samochodowych” – dodała Karolina Topolová.

Dzięki otwarciu dwóch nowych centrów samochodowych, cała oferta AAA AUTO w Polsce przekroczy 4500 samochodów, a w Europie Środkowej wzrośnie ona do prawie 15000 aut. Do Polski w najbliższym czasie przyjadą używane samochody z Niemiec i Holandii, które w ostatnich miesiącach kupowaliśmy przez internet pod marką Driverama. Te starannie wyselekcjonowane i sprawdzone auta trafiają na rodzime rynki grupy AURES Holdings do Czech, Polski i na Słowację. „Aby te pojazdy były atrakcyjne dla naszych klientów pod względem łatwości zakupu, przygotowujemy również pod Wrocławiem centrum importowe, które posłuży do przygotowania jeszcze większej liczby aut nie tylko z krajów zachodnich, ale również z Czech. Samochody będą zarejestrowane w Polsce, a klient będzie mógł od razu wyjechać z każdym z tych aut. Oczywiście firma zapewni również opcję okazyjnego zakupu auta na raty” – dodała Karolina Topolová. Pożyczkę można otrzymać w AAA AUTO bezpośrednio w dniu zakupu, bez zaliczki i z okresem spłaty do 120 miesięcy.

***

Zapraszamy do pobrania aktualnych zdjęć firmy AAA AUTO – oddziałów, w tym głównego oddziału w Piasecznie, a także członków zarządu, z podanych poniżej linków, w celu wykorzystania ich w publikacjach na tematy dotyczące firmy oraz rynku samochodów używanych:

- zdjęcia zarządu: https://www.auresholdings.eu/en/management-photos.html

- zdjęcia oddziałów: https://www.auresholdings.eu/en/branch-photos.html

- logo: https://www.auresholdings.eu/en/logos-photos.html

***

Sieć autocentrów AAA AUTO istnieje na rynku od 30 lat. Jest częścią Grupy AURES Holdings należącej do brytyjsko-polskiego funduszu inwestycyjnego Abris Capital Partners. Od momentu rozpoczęcia działalności, Grupa AURES Holgings obsłużyła ponad 2.7 miliona klientów. W 2021 roku sprzedała ponad 86.500 samochodów. Obecnie posiada kilkadziesiąt oddziałów, w tym w Polsce. Pod względem liczby sprzedanych samochodów sieć AAA AUTO jest jednym z największych dealerów używanych samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 sieć AAA AUTO zajęła 2. miejsce w European Business Awards 2016/2017. W Polsce sieć AAA AUTO funkcjonuje jako Autocentrum AAA AUTO Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje:

Biuro Prasowe AAA AUTO

Michal Häckl

Przemysław Barowicz

Group PR Manager AAA AUTO

Tel: 601 61 27 98

Tel.: +420 283 068 536

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mobile: +420 603 252 437

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem