poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Nowa gama opon UltraGrip

goodyearZIMAGoodyear modernizuje linię opon zimowych UltraGrip do samochodów osobowych o dużych osiągach, mniejszych aut miejskich i pojazdów użytkowych: UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ lub UltraGrip Cargo.

Opona UltraGrip Performance+ jest przeznaczona do aut o wysokich osiągach. Technologia Winter Grip wykorzystuje nową mieszankę gumy, która zapewnia lepszą elastyczność bieżnika w niskich temperaturach. UltraGrip 9+ opracowano z technologią Mileage Plus, która chroni oponę przed pęknięciami i odrywaniem się cząsteczek gumy spowodowanym trudnymi warunkami drogowymi. Właściciele lekkich pojazdów użytkowych mają do dyspozycji nowy model opony UltraGrip Cargo.

Ogumienie UltraGrip 9+ jest sukcesywnie wprowadzane na rynek, pełna paleta rozmiarów będzie dostępna do września 2019 r. W przypadku UltraGrip Performance+ ponad połowa rozmiarów będzie dostępna od sierpnia br., cały asortyment rozmiarów zostanie wprowadzony przed końcem czerwca 2020 r. Natomiast w pełnym przekroju rozmiarowym jest już dostępna opona UltraGrip Cargo.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem