fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Zestaw czujnika ABS do punktowej wymiany

meyleMEYLE wprowadza do oferty zestaw czujnika ABS, który umożliwia punktową wymianę uszkodzonego czujnika i pierścienia czujnika ABS.

Zestaw składa się z: czujnika ABS, pierścienia czujnika i materiałów montażowych. Piasta koła najczęściej jest całkowicie sprawna i można jej dalej używać. Rozwiązanie jest obecnie dostępne dla pojazdów: Audi A3, VW Golf, VW Jetta, Seat Altea i Seat Leon, w których pierścień czujnika ABS na oryginalnych piastach koła może być wymieniany oddzielnie przy pomocy Zestawu Meyle.
Dwa nowe zamienniki będzie można stosować we flocie blisko 4 mln pojazdów w Europie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem