fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Aktualizacja oprogramowania Magneti Marelli

MagnetiaktualizacjaMagneti Marelli Aftermarket poinformowało o pojawieniu się aktualizacji oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 185. Kluczowe nowości zawarte w aktualizacji:
• BMW serii 1 (E87) – elektronika silnika, DPF,
• Fiat 500X (2018) – większość systemów,
• Mercedes A sedan (W177) – większość systemów,
• Seat Arona / Ateca / Ibiza VI / Leon / Terraco – infotainment,
• Toyota C-HR 1.2 / Hybrid – większość systemów.

Udostępniona została również nowa wersja oprogramowania TPMS oznaczona została numerem 5.10 DB 29.
Wznowiono też promocję na aktualizacje do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Flex. Promocja dostępna jest w dwóch wariantach:

1. Abonament roczny wraz ze wszystkimi zaległymi wersjami (bez względu na czas przerwy w opłacaniu abonamentu) w cenie specjalnej 999 zł (Car). Dla testerów z licencją Car oraz Truck – oprogramowanie ciężarowe przedłużane jest bezpłatnie przy aktualizacji oprogramowania do samochodów osobowych.

2. Aktualizacja do najnowszej dostępnej w chwili zamówienia wersji – bez subskrypcji na kolejnych 12 miesięcy (dla testerów, których abonament wygasł nie później niż 31.12.2017). Promocyjna cena na aktualizację Sw Car bez abonamentu wynosi 599 zł.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem