fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Bag in Box

newREVENOLRavenol opracował nowe opakowanie produktowe Bag in Box.

Opakowania składają się z wytrzymałego kartonu i plastikowej torby ze zintegrowanym kurkiem wylotowym. To rozwiązanie, dzięki któremu można zredukować ilość odpadów po wykorzystanym oleju. Produkt gwarantuje także bezpieczny transport i łączy dobre zabezpieczenie pakowanego produktu z dbałością o środowisko. Bag in Box eliminuje konieczność składowania plastikowych pojemników lub ciężkich kanistrów, które zajmują dużo miejsca. Zapewnia większą elastyczność niż standardowe opakowania.
System skutkuje oszczędnością miejsca aż do 80% w porównaniu z plastikowymi pojemnikami o tej samej wielkości.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem