fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Listopadowe szkolenia Inter Carsu

Inter Cars co miesiąc przygotowuje razem z partnerami pakiet szkoleń, które pozwalają na rozwój osobisty, biznesowy i techniczny. W listopadzie oferta dla rynku osobowego i ciężarowego obejmuje prawie 50 szkoleń.

szkoleniaIC

Szkolenia osobowe

Dla rynku osobowego Inter Cars wraz z wybranymi dostawcami (m.in. Ravenol, Schaeffler, Magneti Marelli, Delphi, ATE czy Meyle) proponuje 32 szkolenia techniczne, 8 mobilnych oraz jedno biznesowe. Zmiany w technologii, wymagania klientów i oczekiwania rynku, czyli fluktuacja przenikających się popytu i podaży, determinują konieczność rozwoju warsztatów. Te zmiany dotykają nie tylko samego biznesu, ale również świadomość pracowników, którzy widzą w szkoleniach szansę rozwoju zawodowego i osobistego.
W tym miesiącu podczas dwudniowych szkoleń technicznych Inter Cars proponuje tematykę dotykającą między innymi procedury wymiany komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego, systemu kontroli ciśnienia w oponach, technik hybrydowych, elektromechaniki, elementów sterowania zaworami czy sieci transmisji danych. Podczas szkoleń z zakresu Show Car, które w listopadzie odbędą się w Chełmie, Inter Cars we współpracy z takimi firmami jak Contitech, Denso, Elring czy Hengst, zajmie się między innymi tematyką związaną z układem klimatyzacji, budową i regulacją elementów układu rozrządu, zagadnieniami dotyczącymi filtrów w pojazdach silnikowych czy koła dwumasowego.

WYKAZ LISTOPADOWYCH SZKOLEŃ RYNKU OSOBOWEGO

Szkolenia ciężarowe

Zmiany w regulacjach unijnych co do bezpieczeństwa jazdy, wielkości kabiny, przy zachowaniu jak najlepszej aerodynamiki, czy zużycia paliwa, to przepisy, które są lub niebawem będą wymagane wobec producentów samochodów ciężarowych.
W listopadzie Inter Cars razem z takimi dostawcami jak: Nissens, febi, Betis czy MEI proponuje między innymi szkolenia z zakresu diagnostyki i poprawy montażu sprężarek klimatyzacji, zagadnień związanych z automatycznymi skrzyniami biegów, oscyloskopem czy zaciskami hamulcowymi. Dla menadżerów nie mogło zabraknąć specjalistycznych i innowacyjnych porad jak zarządzać serwisem samochodowym, tym razem w aspekcie prawnymi i dokumentacyjnym. Mobilne szkolenia ShowTruck pojawią się tym razem w Częstochowie.

WYKAZ LISTOPADOWYCH SZKOLEŃ RYNKU CIĘŻAROWEGO

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem