fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Valeo szkoli przez internet

valeoFirma Valeo udostępniła kolejny 25-minutowy webinar szkoleniowy poświęcony budowie i zasadzie działania rozrusznika silnika spalinowego.

Podczas szkolenia rozrusznik jest rozkładany na czynniki pierwsze. Po kolei, z wykorzystaniem schematów graficznych, omówione zostają wszystkie jego elementy oraz pełnione funkcje. Dzięki szkoleniu dowiesz się:
• o rodzajach rozruszników,
• jak działa elektromagnes,
• jak zbudowana jest przekładnia.
Uczestnik szkolenia może w dowolnej chwili zatrzymać odtwarzanie webinaru, jak i przewijać materiał do tyłu lub do przodu. Aby otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia, konieczne jest jednak obejrzenie większości materiału (17 z 25 minut). Po wykonaniu tego zadania, certyfikat stanie się dostępny do pobrania po lewej stronie interfejsu panelu szkoleniowego.
Oprócz webinaru dotyczącego rozruszników w bazie Valeo znajdziemy także szkolenia dotyczące sprzęgieł, kół dwumasowych, elementów układu klimatyzacji czy wycieraczek. Aby zapoznać się z całą listą szkoleń, przejdź na www.valeoservice.pl/pl/szkolenia-techniczne.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem