niedziela 26 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Z życia branży

TOMEX zaprasza na Profi Auto Show 2019

tomexPolski producent elementów układu hamulcowego zaprezentuje na swoim stoisku m.in. nową odsłonę kampanii, skupiającej się na promowaniu bezpiecznej jazdy.

Czytaj więcej...

Bilstein zaprasza na kontrolę zawieszenia

bilsteinOd czterech lat Bilstein prowadzi w Polsce cykliczne kontrole mobilnym testerem zawieszenia. Akcja ruszyła również w tym roku.

Czytaj więcej...

Znamy zwycięzcę XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej!

LOGOots18 maja w siedzibie firmy Robert Bosch przy ul. Jutrzenki 105 przeprowadzony został etap finałowy (praktyczny) XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Uczestniczyło w nim 12 finalistów, którzy mieli do wykonania dwa zadania.

Czytaj więcej...

18 maja – finał OTS

OTS1Już w tę sobotę (18 maja) odbędzie się finał XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. W siedzibie firmy Robert Bosch (w Warszawie przy ulicy Jutrzenki) w zadaniach praktycznych rywalizować będzie 12 finalistów, którzy w poprzednim etapie pokonali ponad 350 rywali.

Czytaj więcej...

Finał Konkursu Kierowców Scania 2018–2019

kierowcaSCANIATytuł najlepszego polskiego kierowcy w Konkursie Kierowców Scania 2018–2019 (Scania Driver Competitions – SDC) przypadł Piotrowi Dołengiewiczowi, 30-letniemu zawodnikowi z Białegostoku. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w europejskim finale, który odbędzie się 24–25 maja 2019 r. w centrali Scania w Södertälje.

Czytaj więcej...

Wiosenna Loteria Delphi Team Club

wiosenneDELPHICzłonkowie Delphi Team Club (DTC) mogą wygrać nagrody o wartości ponad 50 000 PLN w ramach nowej promocji wspieranej przez Kajetana Kajetanowicza. Delphi Technologies uruchomiło Wiosenną Loterię DTC 2019, skierowaną do warsztatów i sprzedawców detalicznych z branży motoryzacyjnej, uczestniczących w programie lojalnościowym Delphi Team Club.

Czytaj więcej...

III Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic

III Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic zbliża się wielkimi krokami. Już 26 maja poznamy najzdolniejszego ucznia szkół mechanicznych z Polski i wybranych krajów Europy.

ycm

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem