środa 21 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Z życia branży

Petronas i Formuła 1

Na zaproszenie polskiego przedstawicielstwa Petronas Lubricants International mieliśmy możliwość obserwowania wyścigów Formuły 1 podczas Grand Prix Węgier na torze Hungaroring. Petronas od wielu lat sponsoruje te wyścigi. Przed wyścigiem mieliśmy możliwość wejścia do garaży zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, co jest rzadkością.

F1PETRONAS

Czytaj więcej...

Promocja Shell

Pod hasłem „Hit Kasowy” wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 złotych. Promocja potrwa do 13 grudnia 2019 r.

SHELLpromocja

Czytaj więcej...

UFI otwiera szósty zakład w Chinach

Grupa posiada obecnie na świecie 17 fabryk, z czego 6 jest zlokalizowanych w Chinach. Łączna wartość inwestycji wynosi 25 mln euro, a nowy zakład zatrudnia ponad 200 pracowników.

UFI chiny

Czytaj więcej...

Grupa Renault z Castrolem i BP

Castrol w ofensywie. Oprócz umowy z Inter Carsem Castrol nawiązał współpracę z Grupą Renault.

RENAULT

Czytaj więcej...

Gymkhana – Turbo Emocje z Q Service Castrol

Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie. Mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

akcjaIC

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla Sogefi

SOGEFISogefi, wchodząca w skład Grupy CIR, jest dostawcą oryginalnych części modułu filtrowania oleju zainstalowanego w silniku 3,9 l, V8 w Ferrari 720-cv. Podczas 21. edycji międzynarodowego konkursu: Silnik i układ napędowy roku silnik Ferrari V8 po raz czwarty z rzędu zdobył tę nagrodę.

Czytaj więcej...

ZF – wyniki finansowe za pierwsze półrocze

W pierwszych sześciu miesiącach 2019 roku ZF Friedrichshafen AG wygenerowała sprzedaż na poziomie około 18,4 mld euro. Skorygowany zysk operacyjny (EBIT) wyniósł około 650 mln euro.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem