fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Z życia branży

Continental „Marką Nr 1”

Producent opon klasy premium zdobył pierwsze miejsce w rankingu „Marka Nr 1” (edycja 2020) w kategorii „Opony samochodowe” niezależnego portalu motoryzacyjnego „Wybór Kierowców”.
contiMARKA

Czytaj więcej...

Toyota Motor Poland żegna Ryszarda Żyszkowskiego

TOYOTAzegnaRyszard Żyszkowski, legenda polskiego motorsportu i ważna postać w historii Toyota Motor Poland, zmarł w niedzielę 21. czerwca, w wieku 79 lat w Warszawie. Był 20-krotnym mistrzem Polski w rajdach i wyścigach, a także współtwórcą rajdowych sukcesów Toyoty w Polsce. Przez wiele lat pracował w Toyota Motor Poland.

Czytaj więcej...

Podwójne punkty w Valeo Specialist Club

Uczestnicy programu lojalnościowego Valeo Specialist Club w lipcu i sierpniu za zakupy popularnych referencji z gamy klimatyzacji otrzymają podwójne punkty, które można wymienić na nagrody.

VALEO

Czytaj więcej...

„Letnia Liga Zakupowa”

ELITligaElit Polska uruchomiło letnią akcję promocyjną pod hasłem: „Letnia Liga Zakupowa” skierowaną do sklepów i warsztatów samochodowych. Akcja potrwa od 1 lipca do 30 września 2020 r. Za dokonany w czasie trwania akcji obrót będzie można otrzymać atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...

MANN+HUMMEL Dostawcą Roku 2019

MANNHUMMELnagrodaMANN+HUMMEL został nazwany Dostawcą Roku GM przez General Motors podczas wirtualnej ceremonii uhonorowania nagrodami w 28. edycji dorocznego konkursu Dostawca Roku.

Czytaj więcej...

KYB pełną parą

KYBKYBProducenci części zamiennych, dystrybutorzy i warsztaty zostali uznani za niezbędne gałęzie przemysłu, kluczowe dla utrzymania łańcuchów dostaw oraz ciągłości pracy. Działalność w pełnym wymiarze wznowiły już wszystkie oddziały, magazyny i fabryki KYB.

Czytaj więcej...

Wymień filtr kabinowy

filtr kabionowyWiększość produkowanych obecnie samochodów jest wyposażona w filtr powietrza, którego zadaniem jest utrzymywanie czystego powietrza w kabinie i zatrzymywanie zanieczyszczeń w postaci kurzu, pyłków kwiatowych, trujących gazów i cząstek powstałych w wyniku ścierania się okładzin hamulcowych i opon. Substancje te, jeśli nie zostaną wyeliminowane, mogą działać na oczy, nos i oskrzela, powodując problemy zdrowotne, podrażnienia i dyskomfort, zwłaszcza u osób cierpiących na uczulenia i astmę.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem