niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

KAMAZ sponsorowany przez VARTĘ zwyciężył w Rajdzie Dakar

Na początku stycznia koncern KAMAZ-master wysłał cztery sponsorowane przez firmę VARTA zespoły do Peru, gdzie wzięły one udział w najbardziej znanym rajdzie pustynnym. W spektakularnym stylu pilot Eduard Nikołajew wygrał Rajd Dakar trzeci raz z rzędu.
DAKARvarta

W ciągu 23 lat KAMAZ-master zwyciężył w 16 wyścigach. Z takim wynikiem jest to najbardziej utytułowany zespół wszech czasów. Ze względu na wyzwania, przed jakimi stały samochody podczas 10 etapów rajdu w okresie od 6 do 17 stycznia, koncern KAMAZ-master zdecydował się na wybór akumulatorów marki VARTA.
Akumulatory VARTA AGM zostały stworzone z myślą o eksploatacji w skrajnie trudnych warunkach, są odporne na drgania i wysokie temperatury, zapewniają wysoki poziom stabilności cyklicznej, co powoduje, że mogą być wielokrotnie ładowane i rozładowywane bez uszczerbku dla parametrów użytkowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem