wtorek 20 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Johnson Controls wśród Diamentów „Forbsa”

JCnagrodzoneW kwietniu w Katowicach odbyła się gala wręczenia nagród przyznawanych na podstawie zestawienia opracowanego przez firmę Bisnode Polska i miesięcznika „Forbes”. W zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm Johnson Controls wyróżniono w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln złotych w województwie śląskim.

Zestawienie takie przygotowane zostało już po raz 12, a wśród laureatów znalazły się przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Laureaci zostali podzieleni na trzy grupy w zależności od przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym.
Firma Johnson Controls już po raz trzeci została nagrodzona przez redakcję miesięcznika „Forbes”. Wyróżnienie to potwierdza, że systematyczność oraz nieustanne udoskonalanie oferty produktowej i usług są niezbędne w budowaniu wiarygodności oraz zaufania zarówno wśród partnerów, jak i klientów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem