wtorek 20 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

AS-PL na Targach Automec 2019

AS PLW dniach 23–27 kwietnia odbyły się targi Automec 2019 w Sao Paulo w Brazylii. Już po raz 14 do największego miasta Ameryki Łacińskiej przyjechali miłośnicy motoryzacji m.in. z Brazylii, Argentyny, Ekwadoru i Chile.

– Do tegorocznych targów Automec skrupulatnie przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy biorąc pod uwagę fakt, iż w targach uczestniczyliśmy po raz pierwszy oraz to, iż Ameryka Łacińska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem – mówi Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy AS-PL. Musimy przyznać, że zainteresowanie ofertą polskiej rodzinnej firmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przeprowadziliśmy wiele rozmów z potencjalnymi klientami i zaprezentowaliśmy nasze produkty. Uczestnicy wydarzenia doceniają wysoką jakość naszych produktów, dlatego obecność AS-PL na przyszłych targach Automec jest bardzo realna – dodaje Paweł Kotala.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem