niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

AS-PL na ProfiAuto Show

ProfiAuto ASPLJuż 8–9 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 16. edycja targów ProfiAuto Show organizowanych przez firmę Moto-Profil. Wśród wystawców będzie firma AS-PL.

Uczestnicy targów będą mieli okazję zobaczyć najważniejszych wystawców z branży motoryzacyjnej, tj. dealerów samochodowych, producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatów. Wystawcy oprócz pokazania oferty, zachęcać będą także do odwiedzenia swojego stoiska poprzez różne atrakcje i konkursy. Nie inaczej będzie na stoisku AS-PL pod numerem 70, na którym czekać będą ciekawe atrakcje i super nagrody. Uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę o motoryzacji w quizie oraz wezmą udział w niezwykłym rajdzie samochodowym napędzanym przez... rowery.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem