poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Promocja na oleje Castrol EDGE i Magnatec

Ruszyła promocja zorganizowana przez Inter Cars i firmę Castrol. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, otrzymają voucher, który pozwoli na udział w wybranych szkoleniach organizowanych przez dystrybutora.

promocjaIC castrol

Za zakup minimum 200 litrów (i wielokrotność tej liczby) wybranych olejów marki Castrol EDGE i Magnatec (opakowania 1L, 4L, 5L, 60L, 208L) w okresie obowiązywania akcji klient otrzyma voucher szkoleniowy w wysokości 500 zł.
Asortyment, który bierze udział w promocji to oleje Castrol EDGE i Magnatec o pojemnościach 1L, 4L, 5L, 60L, 208L znajdujące się w ofercie sieci sprzedaży Inter Cars.
Odbiorcami promocji są klienci o statusie: detal, warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia, klient hurtowy, firma transportowo-warsztatowa, firma autobusowa oraz agro.

Promocja trwa do 31.07.2019 r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem