fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Petronas i kolejna promocja

petronasSYNTIUMPetronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów, które mają w ofercie oleje Syntium. Promocja potrwa do 30 listopada 2019 r. Warsztat lub sklep, który kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Petronas Syntium (minimalne zamówienie to 60 l) wygra główną nagrodę – wyjazd na wyścig Formuły 1 w Bahrajnie w sezonie 2020. Przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł.

To jednak nie wszystko – wyjazd na Grand Prix otrzyma także sklep lub warsztat, który zachęci największą liczbę swoich klientów do wzięcia udziału w konkursie konsumenckim na hasło reklamowe olejów Syntium z technologią Cooltech, będące interpretacją zdania „Keep Your Inner Cool”. By zgłoszenie konkursowe zostało zaliczone, niezbędne jest podanie przez klienta numeru NIP warsztatu lub sklepu, w którym zakupił olej. W konkursie na hasło może wziąć udział każdy, kto kupi co najmniej cztery litry oleju Petronas Syntium. Nagrodą za najlepsze hasło, które wyłoni trzyosobowa komisja, powołana przez organizatora, jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu 2020. Komisja przyzna także 100 nagród II stopnia – oryginalnych czapek zespołu Formuły 1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
Warsztaty i sklepy biorące udział w promocji oczywiście mogą liczyć na materiały informacyjne – wraz z zakupem 60 l oleju Petronas Syntium w dowolnym opakowaniu, zostaną wyposażone w plakat, ulotki i woblery z informacją o promocji.

Szczegółowe informacje o obydwu konkursach znajdują się na stronie: https://www.pli-petronas.com/pl

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem