fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Promocja w Inter Carsie

Ruszyła nowa akcja promocyjna zorganizowana przez firmy Bosch i Inter Cars. Za zakup akumulatorów marki Bosch, w okresie trwania promocji, otrzymuje się wkrętarkę akumulatorową tejże firmy.

PROMOCJA boschIC

Akcja „Akumulator Bosch + wkrętarka” skierowana jest do klientów tego dystrybutora i trwać będzie do 20.12.2019 lub do wyczerpania zapasów. Wymogiem jej otrzymania jest zakup akumulatorów za kwotę co najmniej 2000 zł netto – wartość zakupów netto liczona będzie łącznie w całym okresie trwania promocji. Każdy klient może otrzymać maksymalnie pięć nagród.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem