fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Würth otworzył kolejny sklep w Krakowie

wurthKRAKOW 18 listopada odbyło się oficjalne otwarcie drugiego, firmowego sklepu Würth w Krakowie. To już 33. punkt sprzedażowy tej firmy w Polsce.

Obecna na polskim rynku od 1990 r. firma prowadzi sprzedaż przez przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz stale rozwijającą się sieć placówek stacjonarnych.
Sklepy Würth znajdują się w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Zielonej Górze i Łodzi. Teraz sieć powiększyła się o kolejną placówkę – już drugą w Krakowie, która mieści się przy ul. Józefa Conrada 63.
Osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie, do 20 grudnia otrzymają premię w postaci nagrody rzeczowej.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem