fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Moto-Profil awansuje w kolejnym biznesowym zestawieniu

zurekFirma Moto-Profil zamyka rok 2019 awansem w kolejnym znaczącym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na „Liście 2000” przygotowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”, notując skok aż o 29 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją.

„Lista 2000” to coroczne zestawienie prezentujące największe przedsiębiorstwa w kraju pod względem wygenerowanych przychodów. Spółka Moto-Profil została ponownie wyróżniona w rankingu m.in. z uwagi na wzrost wyników finansowych firmy.

W 2019 r. spółka Moto-Profil została także m.in. laureatem prestiżowego wyróżnienia Digital Finance Award od Euler Hermes oraz umocniła swoją pozycję w zestawieniach „1000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję „Gazety Finansowej”; „Największe Polskie Firmy Prywatne 2019” według „Forbes”; „500 największych polskich przedsiębiorstw” autorstwa „Rzeczpospolitej” i „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem