środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Moto-Profil awansuje w kolejnym biznesowym zestawieniu

zurekFirma Moto-Profil zamyka rok 2019 awansem w kolejnym znaczącym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na „Liście 2000” przygotowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”, notując skok aż o 29 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją.

„Lista 2000” to coroczne zestawienie prezentujące największe przedsiębiorstwa w kraju pod względem wygenerowanych przychodów. Spółka Moto-Profil została ponownie wyróżniona w rankingu m.in. z uwagi na wzrost wyników finansowych firmy.

W 2019 r. spółka Moto-Profil została także m.in. laureatem prestiżowego wyróżnienia Digital Finance Award od Euler Hermes oraz umocniła swoją pozycję w zestawieniach „1000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję „Gazety Finansowej”; „Największe Polskie Firmy Prywatne 2019” według „Forbes”; „500 największych polskich przedsiębiorstw” autorstwa „Rzeczpospolitej” i „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem