środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Nowy wiceprezes TMD Friction

clementdevalonClement de Valon przejął odpowiedzialność za niezależny rynek części zamiennych w TMD Friction. Zastąpił na tym stanowisku Davida Bainesa, który 1 sierpnia został wyznaczony na stanowiska CEO i Prezesa TMD Friction Group.

Clement de Valon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rynku części zamiennych. W ostatnich latach pracował na różnych stanowiskach menedżerskich w firmach Valeo i Garrett, dostarczających sprzęt dla branży motoryzacyjnej. Przez 24 lata zdobył rozległą wiedzę w zakresie sprzedaży, marketingu i zarządzania. Na ostatnim stanowisku zajmowanym w Valeo odpowiadał za globalną działalność związaną z niezależnym rynkiem wtórnym wycieraczek.
Clement de Valon doskonale zna uwarunkowania międzynarodowej sprzedaży oraz zasady współpracy międzykulturowej. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z klientami z ponad 100 krajów na całym świecie – jednocześnie kierując zespołami sprzedaży i marketingu na pięciu różnych kontynentach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem