fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Zapisy do IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

IMG 5505Rozpoczęły się zapisy do IX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Ich uczestnicy staną do rywalizacji w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik oraz Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Finały odbędą się podczas targów Poznań Motor Show.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio. Ambasadorem Mistrzostw jest Grzegorz Duda – gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.
W tym roku uczestnicy Mistrzostw po raz pierwszy będą rywalizować o tzw. zieloną kartę, gwarantującą udział w finale bez względu na wynik testu eliminacyjnego. Taka możliwość pojawi się w ramach „Akcji Filtracja”, prowadzonej przez markę FILTRON, partnera Mistrzostw. Zielona karta trafi do zespołu uczniowskiego, który zdobędzie najwięcej punktów z pytań dodatkowych.
Bezpłatna rejestracja jest prowadzona na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl.

IX Ogólnopolskie Mistrzostw Mechaników – najważniejsze daty:

Od 9 stycznia 2020 – rejestracja uczestników
1 poł. marca – eliminacje (data zostanie potwierdzona w późniejszym terminie)
26 marca (czwartek) – finał w kategorii Młody Mechanik
27 marca (piątek) – finał w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
28 marca (sobota) – finał w kategorii Mechanik Zawodowy

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem