fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

MAHLE uruchomi sprzedaż jeszcze w styczniu

mahle1 stycznia 2020 r. firma MAHLE Aftermarket nabyła całkowity udział w Behr Hella Service Wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostaną przeniesione do MAHLE.

Nowe centrum logistyczne we Wrocławiu, które w przyszłości będzie hubem dystrybucji produktów układów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarówkach, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych jest obecnie towarowane. Centra logistyczne MAHLE Aftermarket w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe do przyjmowania zamówień.

Aby pomóc warsztatom zapoznać się z nową gamą produktów do układów chłodzenia, MAHLE Aftermarket oferuje również szkolenia produktowe oraz te dotyczące technik serwisowania i naprawy konkretnych marek samochodów dostępnych w urządzeniach serwisowych i diagnostycznych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem