wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

MAHLE uruchomi sprzedaż jeszcze w styczniu

mahle1 stycznia 2020 r. firma MAHLE Aftermarket nabyła całkowity udział w Behr Hella Service Wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostaną przeniesione do MAHLE.

Nowe centrum logistyczne we Wrocławiu, które w przyszłości będzie hubem dystrybucji produktów układów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarówkach, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych jest obecnie towarowane. Centra logistyczne MAHLE Aftermarket w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe do przyjmowania zamówień.

Aby pomóc warsztatom zapoznać się z nową gamą produktów do układów chłodzenia, MAHLE Aftermarket oferuje również szkolenia produktowe oraz te dotyczące technik serwisowania i naprawy konkretnych marek samochodów dostępnych w urządzeniach serwisowych i diagnostycznych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem