fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

Neolux wprowadza retrofity LED do reflektorów

NEOLUXNależąca do OSRAM marka Neolux poszerza portfolio swoich źródeł światła dla motoryzacji o retrofity LED, zastępujące tradycyjne żarówki H4 i H7.

Czytaj więcej...

Gates dodaje paski wyścigowe do katalogów online

Gates po raz pierwszy dodał paski wyścigowe RPMTM do katalogów online dla regionu EMEA. Oferta obejmuje paski rozrządu i paski pomocnicze przeznaczone do sportów motorowych.

gatesPOMP

Czytaj więcej...

Delphi Technologies dla Volkswagena

Po ubiegłorocznym wprowadzeniu na rynek klocków hamulcowych do 24 zastosowań w ramach strategii „pierwsi na rynku”, firma Delphi Technologies wprowadza produkty do modeli: Volkswagen Caravelle, Transporter, Multivan i California 2.0 D z 2020 r.

DELPHI

Czytaj więcej...

Odstraszacz kun

11Okazuje się, że kuny interesują się nie tylko autami z napędem konwencjonalnym, lecz również z elektrycznym. Jak podaje firma STOP&GO, producent urządzeń do odstraszania kun, w autach elektrycznych łupem gryzoni padają wnęki kół i elementy zawieszenia.

Czytaj więcej...

Nowy katalog części silnikowych

Nowy cyfrowy katalog Metelli części silnikowych 2021 do prowadnic zaworów, gniazd zaworów i podkładek regulacyjnych zawiera ponad 2800 dostępnych numerów części.
METELLIczesci

Czytaj więcej...

ENRG nową siłą w segmencie akumulatorów

Akumulatory ENRG są już dostępne w ofercie Inter Cars. Nową markę wyróżnia m.in. szeroka oferta produktowa, zawierająca akumulatory wykonane w technologii AGM i EFB.

ERG

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem