czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Samoregulatory Textar

regulatoryTEXTARProducenci samochodów zalecają wymianę samoregulatorów hamulca postojowego zawsze wraz z wymianą szczęk hamulcowych.

Czytaj więcej...

Molygen 5W-40

LMmolygenLiqui Moly Molygen 5W-40 to olej wzbogacony o formułę MFC na bazie organicznego molibdenu. Dzięki temu dodatkowi nadaje się do silników po modyfikacjach mających na celu wzrost mocy.

Czytaj więcej...

Ravenol VSF SAE 0W-30

OW30ravenolRAVENOL VSF SAE 0W-30 to oparty na PAO, w pełni syntetyczny, paliwooszczędny olej silnikowy wykonany w technologii USVO i sprawdzonej technologii CleanSynto, przeznaczony do silników wysokoprężnych aut osobowych, także z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Czytaj więcej...

Więcej amortyzatorów Bilsteina

AMObilsteinKatalog amortyzatorów Bilstein powiększył się o ponad 80 nowych referencji. Obejmują one zarówno pozycje z serii Replacement, jak i Performance na przednią i tylną oś samochodu.

Czytaj więcej...

Textar do Golfa

Textar ma w ofercie zestaw klocków hamulcowych do wprowadzonej właśnie na polski rynek VIII generacji Volkswagena Golfa.

textarGOLF

Czytaj więcej...

Nowy olej silnikowy do VW

Nowy olej Shell 0W-30 Longlife III FE jest wykorzystywany w fabrykach Volkswagena w Polsce i w pozostałych krajach europejskich do pierwszego zalania. Produkt spełnia normę Volkswagen 504.00/507.00 i jest dostępny w autoryzowanej sieci serwisów marek należących do Volkswagen Group Polska.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem