środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Techno Vector 7 3D z certyfikatem Instytutu Transportu Samochodowego

technovectorSystem pomiarowy geometrii 3D przeznaczony do kontroli i pomiarów wszystkich parametrów ustawienia kół oraz osi w samochodach osobowych i dostawczych, otrzymał Certyfikat Zgodności ITS. Sieć ProfiAuto jest jedynym dystrybutorem tych urządzeń w kraju.

Czytaj więcej...

Sogefi dla Grupy FCA

SOGEFIfcaSogefi jest producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) filtra olejowego zainstalowanego w nowej rodzinie silników benzynowych „FireFly” Grupy FCA.

Czytaj więcej...

Promocja Liqui Moly

U dystrybutorów Liqui Moly pojawiła się promocja na olej w beczkach 60 l. W filiach firmypromocjaLIQUI można kupić oleje serii Top Tec i Molygen z zestawem limitowanych ubrań od Liqui Moly.

Czytaj więcej...

Aktualizacja testerów Magneti Marelli

magnetiMagneti Marelli Aftermarket wprowadza aktualizację oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 186.

Czytaj więcej...

7 lat gwarancji od Continentala

Continental wydłużył w Polsce okres gwarancyjny na opony do samochodów osobowych i dostawczych do siedmiu lat od daty zakupu. Wydłużona gwarancja obowiązuje także na opony osobowe z grupy Continental, m.in. Uniroyal, Barum, Semperit i Viking.

Czytaj więcej...

Aktualizacja TEXA CAR 71

navigatorTXTTexa wprowadziła aktualizację oprogramowania TEXA CAR 71 przeznaczoną dla samochodów osobowych, dostawczych oraz supercar.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem