środa 26 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

Więcej wycieraczek Aerotwin

bosch aerotwinBosch sukcesywnie rozwija ofertę wycieraczek. W sprzedaży pojawiło się 19 nowych modeli, w większości do nowych samochodów osobowych.

Czytaj więcej...

Cabin3Tech+ od Sogefi

sogefi filtrWraz ze wzrostem liczby samochodów stale rośnie stężenie zanieczyszczeń i innych alergenów w powietrzu. Na targach Automechanika Sogefi zaprezentowało nowy filtr kabinowy – Cabin3Tech+, który będzie dostępny na rynku wtórnym pod markami Purflux, FRAM i Tecnocar.

Czytaj więcej...

Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Audi zaprezentowało model e-tron, pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a, który został już wprowadzony do sprzedaży. Dostawcą opon dla tego modelu jest Goodyear, a montowane ogumienie to Eagle F1 Asymmetric 3 SUV w rozmiarze 265/45R21 SUV.
google asimetric

Czytaj więcej...

MEWA Dynamic – dla kobiet

mewadlakobietZawody, które dotychczas uważane były za typowo męskie, coraz częściej wykonywane są przez kobiety. MEWA ma w ofercie odpowiednią funkcjonalną odzież roboczą do wynajęcia, przeznaczoną właśnie dla kobiet.

Czytaj więcej...

Więcej sond od NTK

Firma NGK SPARK PLUG EUROPE uzupełniła swoją ofertę aftermarketową o 20 szerokopasmowych sond lambda. Firma zwiększyła pokrycie rynku w zakresie sond lambda o 73 proc. w przypadku silników wysokoprężnych oraz zapewniła pokrycie na poziomie 86 proc. rynku w przypadku silników benzynowych.

Czytaj więcej...

DENSO e-Videns

denso evidensNarzędzie do diagnostyki pojazdów DENSO e-Videns zadebiutowało na rynku w Wielkiej Brytanii. Od 2019 r. będzie również dostępne w Polsce.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem