fb logo

Aktualne wydanie

AMS 06 2022e

Od poniedziałku 16 maja wystartowała NOWA AKCJA REPXPERT Toolman!

Mercedes-Benz Klasa V – przestronny, elegancki, komfortowy rodzinny van – zwycięża w plebiscycie Best Cars 2022. Zdaniem czytelników „Auto Motor i Sport" w Polsce to najlepszy samochód w tym segmencie.

1000x563toolman banners

Zostań Superbohaterem w swoim warsztacie - dzięki narzędziom najlepszych marek każda naprawa jest prostsza!

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z nową Akcją Promocyjną „Toolman”. Co tydzień aż 50-ciu uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów otrzyma markowe narzędzia m.in. Milwaukee, Hazet – razem do wygrania 300 nagród! Akcja „Toolman” potrwa 6 tygodni, od 16. Maja do 26, czerwca 2022.

Czytaj więcej...

Klasa V najlepszym vanem w plebiscycie Best Cars 2022

Mercedes-Benz Klasa V – przestronny, elegancki, komfortowy rodzinny van – zwycięża w plebiscycie Best Cars 2022. Zdaniem czytelników „Auto Motor i Sport" w Polsce to najlepszy samochód w tym segmencie.

v class

Klasa V to model od lat odnoszący sukcesy wśród klientów – jest najbardziej eleganckim i komfortowym na rynku pojazdem segmentu MPV, oferującym wyjątkową przestrzeń i poziom bezpieczeństwa. Cechy te w tym roku docenili także czytelnicy „Auto Motor i Sport", którzy już od 28 lat wybierają najlepsze samochody roku w ramach plebiscytu Best Cars. Klasa V została przez nich uznana zwycięzcą w kategorii osobowych vanów.

Czytaj więcej...

Ambasador Volkswagena, Ewan McGregor: „ID.Buzz wywołuje uśmiech na mojej twarzy”

Kto lepiej nadaje się na ambasadora nowej ikony Volkswagena – modelu ID. Buzz – niż słynny na całym świecie fan Bulliego, Ewan McGregor? Szkocki aktor, znany z takich hitów jak „Gwiezdne Wojny”, „Trainspotting” czy „Moulin Rouge” wcielił się więc w nową rolę.

1 ewan

Czytaj więcej...

MAHLE – jak stać się liderem termiki na świecie?

Firma Mahle to ponad 100 lat doświadczenia w produkcji części zamiennych, rozwoju technologii i tworzenia innowacyjnych rozwiązań motoryzacyjnych. Od dłuższego czasu marka BEHR jest jej częścią, dzięki czemu dostarczają najwyższej jakości rozwiązania termiczne.

 mahle kompresor klim

Czytaj więcej...

Nowa płytka kontaktowa CLIP już dostępna

Tuż przed rozpoczęciem się sezonu na kuny, dostępna jest nowa płytka kontaktowa CLIP, która wyznacza nowe standardy w zakresie obsługi, instalacji i czasu montażu oraz zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność. Nowość lidera innowacji STOP&GO jest udoskonaleniem wielokrotnie sprawdzonej płytki kontaktowej ze stali szlachetnej z techniką montażu IDC.

07539 8 PLUS MINUS CLIP Hochspannungsgeraet

Czytaj więcej...

Bądź przygotowany na trudne przypadki. Tych narzędzi nie powinno zabraknąć w ekwipunku profesjonalisty

Wkrętaki, piły lub szczypce to podstawowe narzędzia pracy niemal każdego fachowca. Jednak przy wielu czynnościach powinno się postawić na nieco bardziej zaawansowane rozwiązania. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu usprawni pracę i uczyni ją bezpieczniejszą. Ramię Wikinga, przyrząd do demontażu uszczelek czy młotek z ruchomym ciężarem – to tylko przykłady wyspecjalizowanych narzędzi, które ułatwiają profesjonalistom działalność.

image processing20220317 15777 vn1qoi

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem