wtorek 17 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Brembo dla Italdesign

bremboNISSANZ okazji premiery nowego Nissana GT-R50 by Italdesign w miejscowości Goodwood, Brembo zaprezentowało zupełnie nowy czerwony kolor zacisku hamulcowego, stworzonego specjalnie do tego samochodu.

Czytaj więcej...

Ponad 60 nowych referencji

Bilstein uzupełnił ofertę o kolejne referencje amortyzatorów z serii Replacement i Performance. Wśród nowości znalazły się również elementy mocowania amortyzatorów do popularnego przed laty w Polsce modelu Daewoo.

bilsten nowe60

Czytaj więcej...

34 referencje zacisków

zaciskiSKVFirma SKV wzbogaciła ofertę zacisków hamulca o kolejne 34 nowe referencje. Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć na stronie www.skv.pl.

STOP&GO w nowych opakowaniach

newpackageSTOPGOFirma Norbert Schaub GmbH, która opracowuje i wprowadza na rynek pod nazwą Marder STOP&GO rozwiązania służące do odstraszania kun, na targach Automechanika 2018 zaprezentuje nowy wygląd opakowań produktów.

STOP&GO na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie po raz pierwszy zaprezentuje publiczności branżowej nowe opakowania produktów opracowane z uwzględnieniem aspektów ekologicznych. Opakowania są nowocześniejsze, bardziej intuicyjne, zapewniają nie tylko doskonałą ochronę zawartości, ale także znalazło się na nich więcej miejsca na opis produktów w wielu językach.
W pierwszej kolejności nastąpi zmiana opakowań wszystkich urządzeń ultradźwiękowych i wysokonapięciowych. Jednocześnie opis produktu na opakowaniu zostanie rozszerzony na siedem języków, a instrukcja montażu znajdująca się w środku będzie dostępna nawet w 14 językach. Wraz z wymianą opakowań zostanie zmieniona również treść instrukcji montażu.
Nowe opakowania są w całości wykonane z tektury pozyskiwanej w zrównoważony sposób. Zmieniony kształt opakowania ma pozwolić na lepsze wykorzystanie miejsca magazynowego.

STOP&GO na targach Automechanika 2018 będzie mieć stoisko nr G90 w hali 3.1.

Klocki Brembo XTRA

XtraBremboNa targach Automechanika Brembo zaprezentuje po raz pierwszy klocki hamulcowe Brembo XTRA, które dopełniają paletę produktów dla ambitnych kierowców wyścigowych.

Klocki XTRA stworzono z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu wydajności na drodze dla tych, którzy kochają intensywny, ale też bezpieczny sposób jazdy. To uzupełnienie sportowych tarcz XTRA i MAX.
Do produkcji klocków hamulcowych XTRA Brembo używa materiału złożonego z ponad 30 różnorodnych komponentów, zwracając przy tym szczególną uwagę na detale i wygląd, który sprawia, że są natychmiast rozpoznawalne.
Na stoisku Brembo pokazywane będą także produkty całej gamy Aftermarket, włącznie z nową tarczą współodlewaną (co-cast), opracowaną jako zamiennik oryginalnych tarcz kompozytowych będących na wyposażeniu najnowszych aplikacji Mercedesów klasy premium.

Zwiedzający targi Automechanika mogą dowiedzieć się więcej o pełnej gamie produktów Brembo Aftermarket w hali 3, na stoisku A61.

Aktualizacja oprogramowania CAR 67

AktualizacjaCAR67Texa przygotowała aktualizację, która obejmuje szereg dodatkowych funkcji przeznaczonych dla wielomarkowego oprogramowania oferowanego przez firmę. Nowa wersja CAR 67 oddaje do dyspozycji użytkowników wiele nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych wspieranych przez zasobną bazę informacji technicznych.

Aktualizacji poddano aż 69 marek pojazdów. Dla 45 z nich opracowane zostały całkowicie nowe systemy diagnostyczne, opublikowane po raz pierwszy, dostarczając danych dla 810 modeli pojazdów. Aktualizacja ta oddaje do dyspozycji użytkowników ponad 350 opracowań systemów diagnostycznych dotyczących ponad 100 układów.
Aktualizacja IDC5 CAR 67 obejmuje ponad 26 000 nowych opcji diagnostycznych, stworzonych z myślą o najpopularniejszych markach światowego rynku motoryzacyjnego, m.in.: ABARTH, ACURA, ALFA ROMEO, CHEVROLET, CITROËN, DACIA, DODGE, FIAT, FORD, GMC, GREAT WALL, HONDA, HYUNDAI, HUMMER, KIA, MAZDA, NISSAN, OPEL (GM), PEUGEOT, RENAULT, RENAULT SAMSUNG, SCION, SKODA, SUBARU, TOYOTA, TROLLER, VOLKSWAGEN, VOLVO, WULING.

Uwaga: Oprogramowanie IDC5 nie jest dostępne dla urządzeń starej generacji, takich, jak np. AXONE Direct, AXONE Pad, AXONE Palmtop.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem