fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS07

Wysyp nowości od OSRAM-a

Firma OSRAM wprowadza na nasz rynek rodzinę kompresorów TYREinflate. Najprostszy model TYREinflate 200 posiada manometr analogowy i pozwala na napompowanie opony w niecałe pięć minut (dla opony 13” do 2,4 bar).

nowosciOSRAM

Czytaj więcej...

Nowości w ofercie ELIT Polska

ELITnoweELIT Polska poinformowało o wprowadzeniu do oferty wielu nowych, renomowanych marek części oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Nowe marki to m.in. MPM Oils (środki smarne), ERA (akumulatory) oraz ELSTOCK (zawory EGR, alternatory, rozruszniki, zaciski), które wytwarzane są zgodnie ze standardami rynku OE.

Czytaj więcej...

Nie daj się przeoczyć

Akcja NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ potrwa od 19 października do 6 grudnia. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).

schae

Czytaj więcej...

Nowa gama olejów TOTAL QUARTZ XTRA

TOTALTOTAL udostępnia najnowocześniejsze formulacje swoich środków smarnych. Skład olejów francuskiego producenta został specjalnie ulepszony i dostosowany do wymagań najnowszych pojazdów.

Czytaj więcej...

Nowy alternator od AS-PL

AS66AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A6643S, który jest produktem marki AS.

Czytaj więcej...

Bezpieczna i profesjonalna diagnostyka marki Renault

RenaultDiagnostykaTEXARenault wdrożyło w niektórych modelach pojazdów swojej marki moduł służący do blokowania wszelkich prób fałszowania lub kradzieży danych, co równocześnie uniemożliwiło wykonywanie jakichkolwiek operacji na pojazdach przez niezależne warsztaty samochodowe.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem