fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

NTC – platforma wiedzy technicznej Nissens

NTC – Nissens Training Concept – to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych dla których Nissens Automotive A/S dostarcza już od prawie dziesięciu dekad części zamienne. Na platformie udostępnione są szkolenia online Nissens nt. diagnostyki i poprawnego montażu różnych typów produktów. Wystarczy wejść na stronę ntc.nissens.com i zarejestrować się, aby bezpłatnie korzystać ze szkoleń. Po przejściu danego szkolenia można wygenerować certyfikat szkolenia.

platformaNISSENS

Czytaj więcej...

Środki ochrony w ofercie IC

SaniBactOchrona życia i zdrowia to priorytet, szczególnie w czasach zagrożenia epidemiologicznego. W ofercie Inter Carsu dostępny jest środek Sanibact. Litr tego produktu kosztuje jedynie od 2,22 zł do 3,83 złotych. Sanibact to medyczny i chirurgiczny środek dezynfekujący do powierzchni o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym. Został opracowany specjalnie na potrzeby czyszczenia powierzchni, na których wymagany jest głęboki poziom dezynfekcji. Po rozcieńczeniu i użyciu płyn nie zostawia zapachu ani żadnych pozostałości, działa już po pięciu minutach, dając szybki efekt.

Czytaj więcej...

Szkolenie online: Zarządzanie warsztatem w kryzysie

W czwartek – 21 maja o godzinie 17:00 – zorganizowany zostanie kolejny, piąty już webinar dotyczący zarządzania warsztatem w kryzysie. Tym razem tematem przewodnim wirtualnego spotkania będzie: „Nowa grupa klientów. Jak ich zdobyć i zamienić na stałych klientów warsztatu?”.

IConline

Czytaj więcej...

Aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 72.0.0

texaCARW nowej wersji oprogramowania zaktualizowano 65 marek pojazdów. Dla wszystkich z nich opracowano niepublikowane nigdy wcześniej, nowe systemy diagnostyczne, które obejmują ponad 950 modeli pojazdów. To 1400 systemów diagnostycznych opracowanych dla ponad 300 układów.

Czytaj więcej...

Jeden produkt, wiele zastosowań

wurthMULTIWszechstronny, wielofunkcyjny spray o różnorodnym zastosowaniu znacznie zwiększa komfort pracy i oszczędza miejsce przeznaczone na przechowywanie. Wyjątkowa formuła produktu Würth sprawia, że zapewnia on nie tylko ochronę przed korozją, ale sprawdza się także jako smar, odrdzewiacz, zmywacz oraz spray kontaktowy.

Czytaj więcej...

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

GoodyearVector 4Seasons GenGoodyear wprowadza trzecią generację linii opon całorocznych – Vector 4Seasons Gen-3. Ogumienie uzyskało już szereg homologacji OE i będzie montowane jako pierwsze wyposażanie m.in. w Peugeot 2008/3008/5008, DS3 Crossback i DS7 Crossback.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem