poniedziałek 18 marzec 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
1 2 2019weszliśmy w nowy rok bogatsi o 531880 nowych samochodów sprzedanych w 2018 r., to o 9,4% więcej nowych aut niż w roku 2017. Średnia wieku sprowadzanych aut to 12 lat, a 43% tych pojazdów ma silnik Diesla. Będzie co naprawiać, warsztatom ani pracy, ani klientów nie zabraknie.

Czytaj więcej>>>

Rośnie oferta Bilsteina

bilsteinreplacementOferta Bilsteina w segmencie Replacement jest przeznaczona do wymiany fabrycznie montowanych amortyzatorów i elementów mocowania oraz sprężyn. Firma systematycznie rozszerza liczbę dostępnych referencji.

Czytaj więcej...

Katalog klimatyzacji IC

klimaICDział Wyposażenia Warsztatowego Inter Cars przygotował dla swoich klientów nową publikację – Katalog klimatyzacji na sezon 2019/2020 jest już dostępny zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.

Czytaj więcej...

Zbiorniki wyrównawcze do samochodów ciężarowych

wyrownawczeNISSENSNissens wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika przeznaczone do pojazdów ciężarowych. Nowa linia produktowa obejmuje obecnie 24 referencje, a pozostałych 12 referencji jest w opracowaniu.

Czytaj więcej...

Kolejne nowości od Nissensa

nagrzewniceNISSENSW lutym w ofercie Nissensa pojawiło się wiele nowości m.in. w zakresie chłodzenia silnika, układu klimatyzacji oraz chłodnic olejowych przeznaczonych na aftermarket.

Czytaj więcej...

21 nowych referencji

SKV Nowoci Luty 2Marka SKV rozbudowała swoje portfolio o kolejne nowości.

Czytaj więcej...

Okładziny hamulcowe do ciężarówek

meyle zaciskiNowe okładziny hamulcowe MEYLE-PD do ciężarówek powstały we współpracy z zespołem wyścigowym. Okładziny (pięć pozycji) są oferowane w kompletnym zestawie montażowym ze wszystkimi elementami montażowymi – do szybkiej i ekonomicznej wymiany w warsztacie.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem