fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

Lampa Philips z indeksem CRI>95

lampka PHILIPSPenlight to nietypowa i praktyczna lampa robocza LED. To jeden z najczęściej wybieranych modeli marki Philips.

Czytaj więcej...

Czujniki LiDAR nowej generacji

czujnikiVALEOValeo zaprezentowało skaner LiDAR (Light Detection and Ranging – wykrywanie światła i odległości) trzeciej generacji, który ma zadebiutować na rynku w 2024 roku.

Czytaj więcej...

5-letnia gwarancja Monroe

monroeProducent amortyzatorów, firma Monroe, wprowadziła 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.

Czytaj więcej...

Nowa oferta nastawników faz rozrządu

GATESGates (NYSE: GTES) rozszerza ofertę rozwiązań do układów napędu paska synchronicznego w regionie EMEA o nastawniki faz rozrządu (VVTS) o jakości OE.

Czytaj więcej...

Elektryczne pompy wody

popmaNISSENSNissens Automotive rozszerzył ofertę części do układu chłodzenia o elektryczne pompy wody.

Czytaj więcej...

Nowa kampania wizerunkowa PLATINUM ORLEN OIL

platiniumUWOLNIJ POTENCIAŁ SILNIKA – pod takim hasłem ruszyła nowa kampania wizerunkowa marki PLATINUM ORLEN OIL, która ma zachęcić właścicieli samochodów do stosowania produktów PLATINUM Max Expert i wykorzystywania maksymalnego potencjału, jaki daje silnik.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem