fb logo

Aktualne wydanie

AMS 01 2024

TESTER NA WYNAJEM – NOWOŚĆ OD AXES SYSTEM

Nowatorska i pierwsza w Polsce oferta od Axes System – polskiego producenta systemów CDIF/3 i NEX. To możliwość dzierżawy systemu do komputerowej diagnostyki samochodowej. W pełni funkcjonalny tester z legalnym oprogramowaniem w przystępnej cenie. Wynajmij! Prosto, szybko i tanio.

Tester na wynajem to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcieliby poznać i sprawdzić możliwości testera CDIF/3 lub NEX, a także dla tych, którzy chcą popracować na sprawdzonym i polecanym przez tysiące użytkowników systemie diagnostycznym, nie martwiąc się o jego pochodzenie, język oprogramowania czy serwis.

Grafika tester na wynajem Axes 2

 

Najważniejsze: użytkownik otrzymuje pełnowartościowe urządzenie wraz z dostępem do najnowszych wersji oprogramowania. System jest gotowy do użycia bezpośrednio po jego otrzymaniu.

Interfejs pomoże w uzyskaniu informacji o diagnozowanym systemie. Nie będzie miał problemów z oceną pracy poszczególnych komponentów w pojeździe, a wszystko to dzięki możliwości sprawdzenia bieżących informacji o ich stanie. Możliwość wygenerowania raportu z przeprowadzonych aktywacji, adaptacji, kodowań i pozostałych czynności diagnostycznych to kolejna zaleta tego systemu. Należy też wspomnieć o wsparciu przez oprogramowania producentów pojazdów. Dzięki Pass-Thru użytkownik może wykonać procedury wymagające ich autoryzacji.

Nasuwa się pytanie, jak wygląda proces wynajmu i jakie warunki trzeba spełnić? Gdańska firma postawiła na maksymalne usprawnienie procesu wynajmu, dlatego po zarejestrowaniu się na stronie www.cdif3.com/rental można w prosty sposób zamówić tester i po autoryzacji danych, w kilka dni otrzymać zamówione urządzenie. Ważne jest to, że użytkownik sam decyduje na jaki okres potrzebuje urządzenia i od niego zależy jak długo potrwa okres wynajmu. Wszystko to na podstawie czytelnego i prostego regulaminu, w którym nie trzeba dopatrywać się ukrytych kruczków czy niejasności. Dodatkowo każdy usługobiorca otrzyma wsparcie działu pomocy technicznej, która dostępna będzie w dni robocze w godzinach 8.00-16.00

Od poniedziałku 17 kwietnia wystartowała druga edycja Akcji Specjalnej REPXPERT Toolman 2.0!

Zostań Superbohaterem w swoim warsztacie - dzięki narzędziom najlepszych marek każda naprawa jest prostsza!

 TOOLMAN FB 1200x630 rwd 1000

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z drugą edycją Akcji Specjalnej „Toolman 2.0”. Co tydzień aż 100 uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów otrzyma markowe narzędzia, takie jak: Multimetr Vigor, Zestaw narzędzi do wolnych kół alternatora OAP/OAD INA czy Klucz dynamometryczny z obrotową głowicą grzechotkową KS Tools – łącznie do wygrania aż 600 nagród! Akcja „Toolman 2.0” potrwa 6 tygodni, od 17 kwietnia do 28 maja 2023. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).

Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody mające na celu ułatwienie pracy w serwisie warsztatowym.

Czytaj więcej...

Czy ładowanie elektryków jest irytujące ?

Większość badanych wyobraża sobie, że przerwy w trasie na ładowanie auta elektrycznego budzą negatywne emocje u podróżujących, a na swoją kolej przy ładowarce często trzeba czekać. Tymczasem doświadczenia użytkowników „elektryków” pokazują zgoła inny obraz – wynika z badania, przeprowadzonego wśród polskich kierowców przez InsightOut Lab na zlecenie Volkswagena

Elektryfikacja transportu to jedno z największych wyzwań dla współczesnego przemysłu, ale również szansa na uwolnienie się od paliw kopalnych i ratunek dla naszego środowiska. Kluczowe znaczenie w tych planach ma rozwój infrastruktury ładowania aut elektrycznych. Według danych PSPA, na koniec listopada 2022 r. w Polsce funkcjonowało 4913 ogólnodostępnych punktów ładowania, co oznacza wzrost aż o 39 procent rok do roku. Mimo postępu, Polska wciąż wypada blado na tle lepiej rozwiniętych państw europejskich. Raport Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA) podaje, że w 2021 r.

Czytaj więcej...

Budżet na dopłaty do najszybszych stacji ładowania zarezerwowany w mniej niż godzinę

Ponad 125 mln zł, które NFOŚiGW przeznaczył na dotacje do stacji o mocy co najmniej 150 kW, zostało zarezerwowane przez beneficjentów niemal od razu po rozpoczęciu drugiej tury naborów w ramach programu dofinansowania do infrastruktury ładowania. Wciąż można ubiegać się o dotacje do ładowarek o niższej mocy.

 

09 stycznia 2023 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) uruchomił kolejne nabory w ramach programu „Wsparcie infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych i infrastruktury do tankowania wodoru”. W mniej niż godzinę od rozpoczęcia naborów podmioty zainteresowane dopłatami założyły wnioski na kwotę wyższą niż budżet przeznaczony na wsparcie ogólnodostępnych, ultraszybkich stacji ładowania o mocy nie mniejszej niż 150 kW, tj. 125 015 709 zł. Maksymalna wysokość dofinansowania w ramach tego naboru wynosiła do 50% kosztów kwalifikowanych.

Czytaj więcej...

Pojazdy ciężarowe i transport międzynarodowy a rewolucja w motoryzacji

Motoryzacja w Europie stoi dziś przed ogromnymi wyzwaniami, wyłaniającymi się z różnych stron i motywowanymi różnymi przyczynami. Począwszy od presji na szybkie wdrożenie mobilności zeroemisyjnej i coraz bardziej zieloną agendę decydentów z UE przez problemy z dostępnością komponentów, zrywane łańcuchy dostaw, trudności z przyciąganiem do niej nowych talentów, inflację aż po wojnę w Ukrainie i problemy z dostępem do surowców oraz taniej energii.

Motoryzacja pod prąd czy na prąd?

Czytaj więcej...

Po raz drugi zelektryfikujemy Łódź!

Już 10 września miłośnicy elektromobilności spotkają się w centrum Polski. Na ulicy Piotrkowskiej (Łódź), w samo południe, odbędzie się parada samochodów elektrycznych, która ulicami miasta przemieści się pod Łódzką Manufakturę. Organizatorem wydarzenia jest EV Klub Polska.

10 września – w weekend poprzedzający trzecią edycję Kongresu Nowej Mobilności (12-14 września) – odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Po raz drugi łódzkie ulice wypełnią się pojazdami elektrycznymi, które w samo południe wyruszą w zwartej kolumnie z ulicy Piotrkowskiej.

 EV Klub Polska Zlot Manufaktura 2022 grafika 1200x675px

Po raz drugi, EV Klub Polska liczący niemal 5 tysięcy członków, zelektryzuje Łódź. Członkowie klubu spotkają się na głównej ulicy miasta, by następnie wspólnie przejechać ulicami miasta na rynek Manufaktury, gdzie odbędą się prelekcje oraz debaty poruszające zagadnienia dotyczące elektromobilności. W ubiegłorocznym wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 samochodów elektrycznych, a w tym roku zamierzamy pobić ten rekord – mówi Łukasz Lewandowski, koordynator EV klub Polska.

Czytaj więcej...

Truck Serwis

TRUCK 2023 2

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2024

3

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem