fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Exide wprowadza nowe funkcjonalności w wyszukiwarce

exideWyszukiwarka akumulatorów producenta Exide Technologies nie tylko dostarcza szczegółowych informacji na temat doboru akumulatora, lecz również jest w stanie przeprowadzić mechaników przez proces jego wymiany w większości aut dostępnych na rynku europejskim, włączając w to auta hybrydowe, elektryczne oraz lekkie pojazdy użytkowe.

Czytaj więcej...

Nowy alternator w ofercie AS-PL

W ofercie AS-PL pojawił się nowy produkt. Jest to alternator o numerze A4138S, który należy do linii Standard.

ALTERAS

Czytaj więcej...

Continental SportContact 7

conti7SportContactTM 7 to najnowsza opona o wysokich osiągach w portfolio Continental, przygotowana dla pojazdów o sportowym charakterze.

Czytaj więcej...

Katalog MEWA 2021/22

Okladka kataloguNowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek obejmuje 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułów, które potrzebne są w pracy, w tym także aktualne modele wybranych topowych marek, jak też innowacyjne nowości w zakresie rękawic roboczych i obuwia ochronnego.

Czytaj więcej...

MICHELIN CrossClimate 2

MICHELIN CrossClimate 2MICHELIN wprowadza na rynek nową oponę CrossClimate 2, która ma służyć kierowcom w różnych warunkach pogodowych, we wszystkich porach roku.

Czytaj więcej...

Nowe retrofity LED i lampy warsztatowe

nowociPHILIPSWrzesień to tradycyjny już okres prezentacji nowości marki Philips na polskim rynku. Kierowcy zyskają nową generację retrofitów LED Ultinon Pro6000 SL, zaś mechanicy serię lamp warsztatowych Xperion oraz udoskonalony Penlight.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem