fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Nowe elementy zawieszenia w ofercie Bilsteina

BILSTEINFirma uzupełnia swój katalog o nowe pozycje z serii Replacement i Performance oraz AirMatic. Wśród nich znalazły się referencje do popularnej w Polsce Dacii Duster, jak i wyczynowe zawieszenie do kultowego Chevroleta Camaro.

Czytaj więcej...

Tester akumulatorów Bosch BAT 115

boschbatBosch wprowadza do oferty nowy tester do akumulatorów – BAT 115 przeznaczony do akumulatorów ołowiowo-kwasowych 6 V i 12 V (standardowych, bezobsługowych, EFB, żelowych i AGM – płyty płaskie i spiralne). Oprócz przeprowadzania diagnostyki akumulatora i wyświetlania jego stanu, za pomocą testera BAT 115 można sprawdzać układy ładowania i rozruchowe 12 V i 24 V.

Czytaj więcej...

Nowa generacja retrofitów Philipsa

philipsNa terenie Unii Europejskiej stosowanie ledowych retofitów w oświetleniu zewnętrznym pojazdów jest zabronione. Prace nad homologacją retofitów trwają, a producenci oświetlenia stale je unowocześniają.

Czytaj więcej...

Bosch rozszerza ofertę

Firma Bosch poszerzyła ofertę w zakresie układów skręcania kół osi tylnej i elementów osprzętu do pojazdów użytkowych o dodatkowe 144 nowe numery katalogowe. Rozszerzone portfolio obejmuje części zamienne, takie jak: siłowniki robocze, przeguby kulowe, zbiorniki oleju, akumulatory hydrauliczne, zawory ograniczające przepływ, ramiona przekładni kierowniczej, zawory i wskaźniki przepływu.

bosch

Czytaj więcej...

Nowe funkcje w katalogu ProfiAuto

W katalogu ProfiAuto dostępna jest teraz rozbudowana opcja wyszukiwania produktów według różnych kryteriów. Użytkownik otrzyma wyniki nie tylko po wpisaniu nazwy ProfiBiznes lub TecDoc interesującego go produktu, ale też jej części. Wystarczy wpisać jeden z elementów nazwy, referencji czy nawet jeden z parametrów.

PROFIkatalog

Czytaj więcej...

Test na koronawirusa od Boscha

boschBosch Healthcare Solutions opracował w pełni zautomatyzowany szybki test na koronawirusa COVID-19 wykonywany za pomocą urządzenia Vivalytic. Test, spełniający standardy Światowej Organizacji Zdrowia, może wykryć zakażenie koronawirusem u pacjentów w czasie krótszym niż 2,5 godziny – od momentu pobrania próbki do momentu otrzymania wyniku.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem