fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

BorgWarner zwiększa ofertę zaworów EGR

borgBorgWarner rozszerzył ofertę zaworów recyrkulacji spalin REMAN EGR o 19 numerów części. Są to produkty regenerowane o jakości OE, dostarczane z uszczelkami montażowymi.

Czytaj więcej...

Nowy filtr kabinowy od MEYLE

Firma MEYLE poszerzyła ofertę, wprowadzając na rynek nowy filtr kabinowy MEYLE-PD. Zastosowane w nim materiały są wzbogacone specjalnie zaimpregnowanym węglem aktywnym, dzięki czemu mają wysoką zdolność adsorpcji NOx.

meyleFILTR

Czytaj więcej...

Kolejny alternator w ofercie AS-PL

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A9320S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard i można go zastosować m.in. w markach Austin 1100, Austin 1300, Austin 2200, Austin Maxi, Ford Escort, Ford Fiesta, Ford Granada, Ford Orion, Ford Taunus, Jaguar XJ6, Morris Marina, Princess 1800, Princess 2200, Rover 2000, Vauxhall Chevette.

alternatorASPL

Czytaj więcej...

Sprężyny gazowe od KAMOKI

Marka KAMOKA pod koniec 2020 r. wprowadziła do swojego asortymentu kolejną nowość produktową: sprężyny gazowe. Od grudnia w sprzedaży dostępnych jest 168 referencji tego produktu, a do końca pierwszego kwartału 2021 r. będzie ich blisko 700.
sprezynyKAMOKA

Czytaj więcej...

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z serii M-CUBE

wurthWKRETARKAWiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT to już dziewiąte narzędzie z serii M-CUBE od Würth Polska. Jest przeznaczona do lekkich i umiarkowanych prac z zakresu wiercenia i wkręcania.

Czytaj więcej...

Nowe zastosowania w ofercie filtrów powietrza PZL Sędziszów

PZLSedziszowSpółka PZL Sędziszów poinformowała o wprowadzeniu do oferty kolejnych zastosowań w gamie filtrów do samochodów osobowych. Tym razem są to filtry powietrza do pojazdów marek takich jak BMW, Jaguar, Land Rover, Skoda, Audi, Hyundai czy Volkswagen.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem