poniedziałek 21 maj 2018

Aktualne wydanie

Świat się kręci
001 okladka AMS 03Jak poinformował Daimler AG „przedsiębiorca Li Shufu nabył pakiet 9,69% akcji”. Li Shufu to założyciel i prezes chińskiego producenta samochodów Zhejiang Geely Holding Group. Za kwotę 7,3 mld euro Geely stało się ważnym udziałowcem Daimlera. W 2016 r. Geely wykupiło także udziały w Volvo Trucks. Czyżby europejski przemysł motoryzacyjny nie był w stanie obronić się przed azjatyckimi inwestorami?

 Czytaj więcej>>>

Sogefi dla Forda Transita

FordIAMSogefi została dostawcą nowego filtra oleju napędowego do silników Ford Transit 2.0l. Na początku kwietnia firma Sogefi wprowadziła na rynek wtórny następujące wersje filtra: Purflux CS862, Fram C12148 i CoopersFiaam FA6793ECO.

Czytaj więcej...

ZF [pro]Points – program bonusowy dla warsztatów niezależnych

Warsztaty w Polsce już wkrótce będą czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy z ZF Aftermarket. ZF [pro]Points to nowy program bonusowy dla wszystkich niezależnych warsztatów Polsce, który został wprowadzony przez koncern w maju.
zf

Czytaj więcej...

Nowości w oprogramowaniu IDC5 TRUCK v44

truckdatatriprecorderDzięki najnowszej wersji oprogramowania TEXA TRUCK v44 możliwość odczytu i analizy pliku ODR dostępna teraz również dla pojazdów VOLVO* oraz RENAULT*.

Czytaj więcej...

Świece na ekstremalne warunki

iridium TTŚwiece zapłonowe muszą wytrzymywać stale zmieniające się temperatury, działać podczas silnych skoków ciśnienia i muszą być w stanie przesłać wysokie napięcie rzędu 10-30 kV od zacisku do elektrod bez straty energii. Aby zminimalizować zużycie elektrod w ekstremalnych warunkach użytkowania niektóre świece zapłonowe posiadają np. elektrody wykonane z metali szlachetnych.

Czytaj więcej...

Elementy zawieszenia FRAP w ofercie ELIT Polska

frapELIT Polska poszerza ofertę o referencje FRAP: drążki kierownicze, tuleje metalowo-gumowe, sworznie, łączniki i końcówki drążków oraz wahacze.

Wszystkie produkty FRAP są pakowane w folię z nadrukowanym numerem referencji i kodem kreskowym oraz karton chroniący je w czasie transportu i dystrybucji. Pełna oferta jest już dostępna w magazynach sieci ELIT Polska.
Przy wyborze odpowiedniej referencji można skorzystać z katalogu TecDoc lub wyszukiwarki on-line na stronie frap.it Wystarczy podać markę, nazwę modelu lub oryginalny numer OE. Dodatkowo ze strony włoskiego producenta można wygenerować katalog w postaci pliku pdf.

Semperit w ofercie Inter Cars

semperit ICW ofercie Inter Cars pojawiła się nowa marka opon austriackiej firmy Semperit, należącej do półki środka w grupie Continental.

Semperit został włączony do Grupy Continental w 1985 roku, co umożliwiło połączenie głównych kompetencji dwóch europejskich producentów.
Liczba pozycji tej marki dostępnych w ofercie Inter Cars:
- osobowe: 154
- dostawcze: 26
- 4x4 i SUV: 21

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem