niedziela 26 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Texa: dostęp do diagnostyki w GRUPIE FCA

texaGrupa FCA w 2017 r. wprowadziła środki bezpieczeństwa, które uniemożliwiły niezależnym warsztatom naprawy najnowszych modeli pojazdów jej grupy. Tę decyzję zakwestionowała Texa. Począwszy od następnej wersji naszego oprogramowania IDC5 możliwa będzie legalna i bezpieczna obsługa również najnowszych pojazdów grupy FCA.

Czytaj więcej...

EFS SAE 0W-20 z nową aprobatą OEM BMW

ravenolSpecyfikacja BMW Longlife-17 FE+ jest zalecana dla najnowszych silników benzynowych i lekkich silników wysokoprężnych produkowanych przez BMW, także z filtrami cząstek stałych. Oleje spełniające BMW Longlife-17 FE+ nadają się do silników serii Bx8 (wszystkich modułowych benzynowych) i benzynowych serii N20, od roku modelowego 2014, niezależnie od rynku sprzedaży. Olej o tej normie nie został dopuszczony dla silników produkowanych przez BMW M GmbH.

Czytaj więcej...

Textar: nowe referencje klocków do Lexusa

textarTextar wprowadza do oferty klockiw hamulcowe do debiutujących niedawno modeli Lexusa.

Czytaj więcej...

Baselinker

cairoCAIRO-soft dla klientów korzystających z systemu cairo.ERP FALCON5 wprowadza moduł integracji z Baselinker – narzędziem usprawniającym zarządzanie sprzedażą.

Czytaj więcej...

Nowe czujniki położenia wałka rozrządu i wału korbowego

Denso rozszerzyło program części do systemów sterowania silnikiem (EMS) o siedem nowych czujników położenia wałka rozrządu i wału korbowego. Nowe części mają 312 zastosowań m.in. w pojazdach marek Honda, Mazda, Toyota i Volvo.

DENSO

Czytaj więcej...

Textar do modeli Audi

AUDItextarOferta klocków hamulcowych Textar została poszerzona o dziewięć referencji przeznaczonych do nowych modeli Audi A1, Q3 i A3.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem