środa 21 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Mobilny podnośnik jednokolumnowy

Zgodnie z potrzebami sygnalizowanymi na rynkach europejskich firma Werther skonstruowała specjalny model podnośnika mobilnego o nazwie MM25. Kolumna jezdna z napędem elektrohydraulicznym może pracować na zewnątrz pomieszczeń i w dowolnym miejscu warsztatu, może również służyć do transportu samochodów z parkingu do warsztatu. Bardzo wygodna jest współpraca z każdym typem ramy blacharskiej. Na podnośniku dozwolone jest mycie pojazdu.

      Specjalny kształt kolumny oraz solidne ramiona podporowe tworzą sztywną i mocną konstrukcję. Testy prowadzone w Polsce wykazały, że sztywność. z podniesionym samochodem odpowiada sztywności dobrej jakości podnośników dwukolumnowych.
     Pewną niedogodnością jest wymagany stosunkowo duży prześwit pod punktami podparcia - ok. 12 cm, jednak na czas wsuwania podpór można ręcznie trochę unieść resorowane elementy nadwozia.
MM25 pozwala unieść pojazd o masie do 2500 kg na wysokość 1980 mm. Jest napędzany zespołem elektrohydraulicznym pobierającym moc do 0,75 kW. Może pracować w warunkach zewnętrznych w temperaturach -10÷50°C.

WERTHER International Polska Sp. z o.o.
86-061 Brzoza
ul. Przemysłowa 5
tel. 052-581-22-51
www.werther.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem