poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINAŁ

 Oryginalność sond lambda firmy Bosch potwierdzona jest specjalnymi hologramami. Tak oznaczone wyroby znajdują się już w ofercie handlowej firmy i są stopniowo wprowadzane na polski rynek. Trudny do skopiowania hologram z identyfikatorem Boschkey Secure oraz unikalny kod to podwójna zabezpieczenie oryginalnych produktów.


Autentyczność sond Boscha każdy może sprawdzić samodzielnie. Służy do tego oferowany przez firmę system internetowy. Aby to zrobić należy wejść na stronę www.protect.bosch.com, a następnie wprowadzić 15-cyfrowy kod (numer certyfikatu) znajdujący się na identyfikatorze BoschkeySecure. Jeśli wpisany przez użytkownika kod jest poprawny, serwer potwierdzi oryginalność testowanego produktu.
Ostatnio Bosch poszerzył, i tak obecnie najpełniejszy, program uniwersalnych sond lambda o precyzyjne i szybkie sondy planarne. Podzespoły tego typu można stosować jako sondy diagnostyczne będące jednym z elementów w układzie diagnostyki pokładowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem