poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

2019 Kartka Wielkanocna

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINAŁ

 Oryginalność sond lambda firmy Bosch potwierdzona jest specjalnymi hologramami. Tak oznaczone wyroby znajdują się już w ofercie handlowej firmy i są stopniowo wprowadzane na polski rynek. Trudny do skopiowania hologram z identyfikatorem Boschkey Secure oraz unikalny kod to podwójna zabezpieczenie oryginalnych produktów.


Autentyczność sond Boscha każdy może sprawdzić samodzielnie. Służy do tego oferowany przez firmę system internetowy. Aby to zrobić należy wejść na stronę www.protect.bosch.com, a następnie wprowadzić 15-cyfrowy kod (numer certyfikatu) znajdujący się na identyfikatorze BoschkeySecure. Jeśli wpisany przez użytkownika kod jest poprawny, serwer potwierdzi oryginalność testowanego produktu.
Ostatnio Bosch poszerzył, i tak obecnie najpełniejszy, program uniwersalnych sond lambda o precyzyjne i szybkie sondy planarne. Podzespoły tego typu można stosować jako sondy diagnostyczne będące jednym z elementów w układzie diagnostyki pokładowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem