niedziela 22 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

TOYOTA YARIS Z WBUDOWANYM URZĄDZENIEM NAWIGACYJNYM

Deska rozdzielcza Toyoty Yaris z widocznym urządzeniem firmy TomTom, wbudowanym w radio samochodowe.Firma TomTom oświadczyła 11 września br., podczas salonu samochodowego IAA we Frankfurcie, że posiada w swoim portfolio przenośne urządzenie nawigacyjne, które można wbudowywać w samochód.


Radio samochodowe z wbudowanym urządzeniem TomTomPierwsze tego typu urządzenia będą montowane w Toyocie Yaris. Najnowszy samochód tej marki będzie oferowany z urządzeniem TomTom, które będzie częścią wbudowanego radia samochodowego. Wyposażenie tego typu dostępne będzie opcjonalnie.
Urządzenie firmy TomTom jest w pełni zintegrowane z systemem audio samochodu, podczas używania poleceń głosowych lub rozmów prowadzonych przy użyciu zestawu głośnomówiącego. Inne korzyści oferowane przez firmę TomTom to: aktualizacja map i oprogramowania, mobilność urządzenia oraz dostęp do danych i usług oferowanych przez bezpłatną aplikację TomTom HOME. Oprogramowanie to, oferowane łącznie z urządzeniem nawigacyjnym pozwala na zarządzanie, ściąganie, przechowywanie i transferowanie danych z komputera bezpośrednio do urządzenia TomTom.
W porównaniu do tradycyjnych, wbudowanych urządzeń nawigacyjnych, nowe rozwiązanie techniczne firmy TomTom charakteryzuje się: możliwością aktualizacji urządzenia tak, aby zawsze wykorzystywało najnowsze mapy i technologie, dostępem do danych i usług, zapewnionych przez oprogramowanie TomTom HOME, takich jak np.: informacje o korkach oraz lepszym wrażeniem wśród użytkowników tego przenośnego urządzenia.

Wszystkie zdjęcia: Fot. TomTom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem