środa 26 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

TESTER DIAGNOSTYCZNY X-431

Firma LAUNCH Polska Sp. z o.o. wychodząc ku oczekiwaniom klientów obniża cenę na tester diagnostyczny X-431, do 10 000 zł netto za wersję standardową i do 13 000 zł netto za wersję Infinite (urządzenie z kolorowym wyświetlaczem dotykowym i bezprzewodową transmisją danych).
Tester diagnostyczny X-431 można teraz kupić po obniżonej cenieJednocześnie LAUNCH Polska Sp. z o.o. informuje, że w związku z pojawiającymi się w obrocie testerami z niewiadomego źródła, firma nie świadczy pomocy serwisowej i technicznej dla tak zakupionych produktów. Oficjalny dystrybutor przestrzega również potencjalnych nabywców nieautoryzowanego przyrządu przed jego zakupem, gdyż wiąże się to także z olbrzymimi problemami w użytkowaniu urządzenia. W testerze diagnostycznym X-431 niewiadomego pochodzenia zawiesza się oprogramowanie. Ponadto jego właściciel nie może korzystać z aktualizacji internetowych.


Fot. LAUNCH Polska Sp. z o.o.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem