niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

KATALOG SENTECH

Okładka aktualnego wydania katalogu przewodów zapłonowych SENTECHPojawiła się już nowa edycja bezpłatnego katalogu przewodów zapłonowych SENTECH, wydana przez firmę GG Profits Sp. z o.o.

W aktualnym katalogu rozszerzono zakres przewodów ferrytowych o nowe wiązki do pojazdów: europejskich, japońskich (także na 5 mm przewodzie), niemieckich (również wiązki miedziane) i amerykańskich. Zawarto w nim także szereg informacji (porady, instrukcje montażu, parametry techniczne przewodów, rysunki, opisy), które mają ułatwić dobór odpowiednich wiązek do konkretnego modelu samochodu. Natomiast dzięki krótkim numerom referencyjnym można szybko ustalić: długość, średnicę, oraz średnicę osłony gumowej przewodów, a także ilość sztuk w komplecie. W katalogu znalazła się pełna oferta przewodów zapłonowych SENTECH (ponad 700 zestawów, w tym 100 nowych produktów).
Pozycja dostępna jest w czterech językach na stronie internetowej: www.sentech.pl

Fot. GG Profits Sp. z o.o.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem