fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Prostownice felg

 Prostownica do felg typu RSM 1022  służy do napraw obręczy stalowych i aluminiowych o średnicach od 10 do 22 cali. Działa ona na zasadzie siłownika hydraulicznego, który wypycha wgiętą część obręczy przywracając jej pierwotny kształt.
Maszyna wyposażona jest w szeroki zakres kształtowych nakładek, tokarkę i precyzyjny czujnik zegarowy mocowany na statywie magnetycznym. Ma także dwa silniki elektryczne: jeden o mocy 0,75 kW 900 obr/min służący do napędu wrzeciona i drugi o mocy 0,75 kW, 1400 obr/min napędzający układ hydrauliczny. Oba silniki dostępne są w wersji na zasilanie prądem 380V lub 220V. Urządzenie posiada deklarację zgodności CE. Prostownica do felg typu RSM 1022  dostępna jest w firmie best products. Jej promocyjna cena to 11.000,- zł netto. Więcej informacji na stronie www.best-prod.com

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem