Wycieraczki do ciężarówek Valeo Optiblade Trucks

Firma Valeo wprowdziła do oferty nową gamę wycieraczek Valeo Optiblade Trucks. Gama składa się z 8 pakowanych pojedynczo referencji o długościach od 500 mm do 700 mm. Wśród nich znajdują się trzy referencje wyposażone w zintegrowane dysze spryskiwacza z zastosowaniem między innymi do Mercedesa Actrosa MP4, Volvo FL, FH i FM, Renault Premium.

Aby minimalnie skrócić czas montażu w pojeździe, każda wycieraczka ma zamontowany adaptor. Trzy referencje wyposażone są w dodatkowe adaptory, dzięki temu gama Valeo Optiblade Trucks pokrywa aż 86% europejskiego parku samochodów ciężarowych wyposażonych w wycieraczki w zakresie długości od 500 do 700 mm.


Wszystkie referencje gamy Valeo Optiblade Trucks są produkowane w fabryce Valeo w podkrakowskiej Skawinie. Fabryka w Skawinie od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wycieraczek, ramion i silniczków na oryginalne wyposażenie wielu producentów pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów. Elementy systemów wycierania wyprodukowane w Skawinie znajdują się na oryginalnym wyposażeniu takich pojazdów jak: MAN, Mercedes, Scania, DAF, Iveco, Volvo, Renault Trucks, Van Hool, CNH, John Deere.

Inżynierom polskiej fabryki Valeo udało się stworzyć wycieraczkę idealną dla rynku wtórnego. W pełni metalowa konstrukcja wycieraczek zapewnia odporność na wibracje, trwałość i niezawodność, tak bardzo pożądaną przez użytkowników pojazdów ciężarowych. Specjalna powłoka gumowa pióra gwarantuje efektywne wycieranie nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Atrakcyjna cena wycieraczek Valeo Optiblade Trucks stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla produktów konkurencji.

Katalog produktowy:
http://www.valeoservice.com/html/poland/pl/produits.catalogueproduits.php