niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

IDC4 staje się IDC4e - „EVO”

6-texaIDC4, jest stale aktualizowane na podstawie informacji i sugestii mechaników. Pomaga to nadążać za rozwojem technologii i zmianami w diagnostyce systemów elektronicznych w motoryzacji. Nowe wersje CAR 58 oraz TRUCK 36 wydane przez TEXA z okazji targów Autopromotec, oraz aktualizacje środowisk BIKE, OFF-HIGHWAY i MARINE, zawierają również ułatwienia w obsłudze. Zyskały więc przydomek "Evo" i literkę e, przy oznaczeniu kolejnej wersji.

Oto najważniejsze nowości w ostatniej wersji oprogramowania IDC4:

  • Globalne skanowanie pojazdu za pomocą funkcji TGS3s oraz interwencje takie jak: przegląd pojazdu; regulacje i kodowania; kontrola podzespołów; przeniesione zostały do menu głównego autodiagnostyki, aby usprawnić ich wykorzystanie.
  • Proces wyboru pojazdu z bazy danych skrócono przez znaczne ograniczenie liczby etapów i dotarcie do celu poprzez jak najmniejszą ilość kliknięć. Dzięki nowemu przyciskowi "START" umieszczonemu przy wybranym systemie pojazdu, można błyskawicznie przejść do strony BŁĘDÓW.
  • Ułatwiona nawigacja dzięki zastosowaniu "zakładek" szybkiego dostępu (PARAMETRY, BŁĘDY, INFO ECU, AKTYWACJE, REGULACJE).
  • Nowa funkcja: "Odniesienie do Schematu Elektrycznego" pozwala na natychmiastowe połączenie między błędem odczytanym w sterowniku, a komponentem na schemacie elektrycznym. Z poziomu schematu można uzyskać dostęp do funkcji sterowania i do opisu podzespołu charakterystycznego dla środowiska IDC4.
  • Ulubione parametry zawsze dostępne. Funkcja ta pozwala na dostosowanie i zapisanie listy przydatnych parametrów.
  • Reorganizacja oprogramowania pozwoliła na zebranie całej dokumentacji technicznej pojazdu bezpośrednio w Autodiagnostyce.
  • Sekcja Zarządzanie Klientami pozwala na zarządzanie danymi klientów poprzez zapis szczegółów dotyczących pojazdu i wykonanych napraw.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem