czwartek 27 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Skutery Piaggio w ofercie Inter Cars SA

Inter Cars skorzystał na zmianie przepisów, umożliwiających posiadaczom prawa jazdy kat. B kierowanie jednośladami o poj. 125ccm i włączył do oferty handlowej skutery Piaggio, Vespa i Gilera, prócz obecnie sprzedawanych marek Triumph i Ducati.

6-piaggioPiaggio to marka popularna marka w metropoliach, Vespa to marka bardziej snobistyczna, zaś Gilera przeznaczona jest dla indywidualistów indywidualistów.
Piaggio, Vespa i Gilera posiadają nie tylko, najbardziej poszukiwane na rynku, silniki o pojemności 125 ccm, ale również o pojemności od 50 do 500 ccm. Do szczególnie polecanych modeli zalicza się Vespę 946, Piaggio z serii MP3 i Yourban, w tym model hybrydowy, awśród pojazdów serii Gilera na szczególną uwagę zasługuje model Fuoco.
Szersza prezentacja modeli oraz stale wydłużającą się listę adresów dilerskich dostępne są na dedykowanych stronach: www.piaggio-polska.eu, www.vespa-polska.eu, www.gilera-polska.eu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem