czwartek 18 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Unimetal sprawdza „angliki”

Od 15 sierpnia 2015 r. każda stacja kontroli pojazdów jest zobowiązana do sprawdzania minimalnego wymaganego pola widzenia w lusterkach zewnętrznych (lewych wstecznych) samochodów osobowych kategorii M1 przystosowanych konstrukcyjnie do ruchu lewostronnego (tzw. ,,anglików”).

8-unimetalW związku z wejściem w życie tych dodatkowych wymogów (Dz.U.15.670 Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 21 kwietnia 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach.) wprowadziliśmy do swojej oferty nowość: - Sprawdzian pola widzenia typu SPW-210 służący do przeprowadzenia wymaganych badań.
Unimetal zapewnia niezbędną dla stacji kontroli pojazdów dokumentację (deklarację zgodności CE).
Zestaw zajmuje mało miejsca i spakowany jest w poręczną torbę.
Gwarantujemy szybki termin realizacji i przystępną cenę!
Zapraszamy do kontaktu! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem