piątek 28 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Bogatsza oferta BILSTEINA

BILSTEIN wprowadził do swojej oferty amortyzatorów i sprężyn referencje dla 50 modeli samochodów osobowych.

8-bilsteinNowe referencje obejmują sprężyny BILSTEIN B3 oraz amortyzatory BILSTEIN B6-Sport. Sprężyny tej samej jakości, co na pierwszy montaż - przeznaczone są do m.in. Alfy Romeo, Audi oraz BMW. Oferta obejmuje też Fiaty Cinquecento oraz Seicento.
Amortyzatory B6-Sport należące do żółtej linii Performance to w większości jednorurowe amortyzatory gazowe wykonane w technologii Upside-Down z przeznaczeniem na przednią oś. „Sport” oznacza, że zastosowano w nich podwyższone ciśnienie w porównaniu z klasycznymi amortyzatorami B6.
Poza wymienionymi wprowadzono nowe referencje dla amortyzatorów z serii B4, B8 oraz B14 i zestawy gwintowane B16 PSS10, w których twardość zawieszenia regulowana jest w 10 stopniowej skali. Ostatnie pozycje przeznaczone są do nowego Audi TT.

Na liście nowości znalazł się również amortyzator B8-5100 do II generacji Toyoty Sequoia. Model ten, napędzany silnikami o pojemności 4.6 i 5.7 litra, oferowany jest na rynku amerykańskim i bliskowschodnim.

W załączonej liście podano informację, od którego tygodnia 2015 r., dostępne będą poszczególne referencje amortyzatorów i sprężyn BILSTEIN.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem