fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

INTERNETOWY SERWIS DROGOWY

 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała platformę mapową Targeo jako narzędzie do prezentacji bieżącej sytuacji na drogach Polski w serwisie dla kierowców umieszczonym na jej stronach internetowych.  Aplikacja dostępna na stronie www.gddkia.gov.pl pozwala kierowcom m.in. na planowanie tras podróży z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i pogodowej we wszystkich regionach Polski.
Rozwiązanie dostarczone przez Targeo.pl bazuje na mapach systemu nawigacji AutoMapa i zostało zintegrowane z bazą danych drogowych GDDKiA, dzięki czemu wszelkie informacje dotyczące problemów komunikacyjnych na polskich drogach mogą być przetwarzane na bieżąco, co w praktyce przekłada się na bardzo wysoką aktualność danych. Jako jedyne rozwiązanie na rynku pozwala prezentować dokładne lokalizacje i opis utrudnień drogowych, a także inne sytuacje mające wpływ na płynność ruchu drogowego na  terenie kraju. Nad aktualnością serwisu czuwa w całej Polsce blisko 500 osób, które przekazują lokalne informacje do centralnej bazy danych.

Twórcy Targeo.pl zapowiadają, że najbliższej przyszłości serwis drogowy GDDKiA zostanie również udostępniony w wersji mobilnej, dzięki czemu kierowcy, posiadający jedynie telefon komórkowy z zainstalowaną bezpłatną aplikacją mapową Targeo.mobi, będą mogli sprawdzić jakich utrudnień należy się spodziewać na trasie.

Materiały źródłowe:
TARGEO

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem