fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

BŁYSKAWICZNE ZAMYKANIE

 Firma Stanley wzbogaciła swoją ofertę o Auto Latch – nową skrzynię narzędziową marki Stanley z automatycznym systemem  zamykania. Stanley Auto Latch wyposażono w solidny, metalowy zamek z nowoczesnym mechanizmem zatrzaskowym. Dzięki temu, jej zamykanie jest bardzo łatwe – można to zrobić jednym ruchem.

Wnętrze skrzyni zostało zorganizowane tak, by maksymalnie ułatwiać utrzymywanie porządku. Znajdziemy w niej dwa dodatkowe „organizery”, przeznaczone zarówno do przechowywania większych narzędzi ręcznych (np. młotek, dłuto, wkrętak), jak i drobnych elementów metalowych (gwoździe, wkręty, zszywki). Wyjmowana tacka na akcesoria umożliwia jednoczesne korzystania z całej zawartości skrzyni.

Skrzynia narzędziowa Auto Latch dostępna jest w trzech rozmiarach, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Z myślą o wygodzie magazynowania i ekspozycji w sklepach, poszczególne wielkości skrzyni dopasowano tak, aby istniała możliwość umieszczenia i zamknięcia modelu mniejszego w modelu większym.

Materiały źródłowe:
STANLEY

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem