fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Turbos Hoet współpracuje z AD Polska

Turbos hoet ADPolskaAD Polska wprowadził do swojej oferty turbosprężarki firmy – Turbos Hoet. Marka Turbos Hoet zawiera ponad 17 tys. referencji o jakości zgodnej ze standardem OE.

Podstawą ofertą firmy jest TH BOX – czyli zestaw zawierający turbosprężarkę, uszczelki, szpilki, nakrętki i porcję oleju.

AD Polska z Turbos Hoet wprowadzają na rynek program – Turbo Partner. Dzięki programowi każdy mechanik i warsztat może poszerzyć swoją wiedzę o informacje z zakresu wymiany turbosprężarek. Aby wziąć udział w programie i otrzymać certyfikat uczestnictwa należy przystąpić do szkolenia on-line na stronie Turbo Partner oraz zaliczyć test. Otrzymanie certyfikatu wiąże się z rejestracją w bazie danych numerów fabrycznych zamówionych turbosprężarek, bezpłatną pomocą techniczną, dwuletnią gwarancją oraz dostępem do materiałów szkoleniowych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem