fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Profix poszerzył ofertę produktową

profix 1W Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas Conference Centre&Hotel w Ożarowie Mazowieckim 13 maja 2016 r. rozpoczęły się dni otwarte firmy Profix. Podczas spotkania została zaprezentowana poszerzona oferta narzędziowa Profix adresowana do mechaników.


profix 3Oferta firmy została poszerzona o szafkę narzędziową 33119, która zawiera 250 narzędzi wyselekcjonowanych przez mechaników Mistrzów Polski Team BWM Sikora Motorsport. Elementy ulokowane są w czterech szufladach wypełnionych pianką techniczną. W skład szafki narzędziowej wchodzą m.in.: nasadki krótkie i długie, klucze płasko-oczkowe, oczkowo-odgięte, klucze torx, szczypce, wkrętaki płaskie, końcówki wkrętarskie, nitownice czy zestaw inspekcyjny. Asortyment firmy został poszerzony o zestaw kluczy 58794 składający się z 94 elementów. W skład zestawu wchodzą m. in.: chromowane i polerowane nasadki i rękojeści, 72-zębowe grzechotki oraz uchwyt do nasadek 1/4” (ich rękojeści wykonane są z dwukomponentowego, antypoślizgowego tworzywa). Porządek i bezpieczeństwo zestawu kluczy zapewnia kufer, wykonany ze wzmocnionego tworzywa, który jest zabezpieczony metalowymi klamrami.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem