fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Fluke wprowadził na rynek – Multimetr termiczny Fluke 279 FC

Flake 279 1Firma Fluke wprowadziła do asortymentu Multimetr termiczny Fluke 279 FC – jest to pierwsze narzędzie diagnostyczne integrujące multimetr cyfrowy RMS (TRMS) z kamerą termowizyjną.

Model 279 FC posiada kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala (8,89 cm) i umożliwia bezpieczne sprawdzanie gorących punktów w bezpiecznikach, przewodach, izolatorach, złączach, połączeniach i przełącznikach za pomocą kamery termowizyjnej oraz rozwiązywanie i analizowanie problemów z użyciem multimetru cyfrowego. Urządzenie ma 15 elektrycznych funkcji pomiarowych obejmujących napięcie prądu przemiennego i stałego, rezystancję, ciągłość obwodu, pojemność, test diody, wartości minimalne i maksymalne oraz częstotliwość. Model 279 FC jest bezprzewodowym narzędziem diagnostyki komunikacyjnej łączącym się z siecią za pośrednictwem aplikacji Fluke Connect lub oprogramowania Fluke Connect Assets.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem