fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

EuropeGAS – w asortymencie Inter Cars

EuropeGAS ICInter Cars wprowadził do oferty pełny asortyment produktów EuropeGAS. Oferta obejmuje: kity przednie, elektroniczne sterowniki wtrysku gazu – EG Basico, EG Avance, I EG Superior – filtry, mapsensory i elementy do instalacji.

Oferta firmy zawiera również reduktory ze zintegrowanym elektrozaworem – reduktor EG Premo przeznaczony do mocy 150 KM i EG Supremo do 270 KM oraz listwy wtryskowe z 2- i 3-ohmową cewką wyposażoną w dwudrożne, wodoodporne złącze typu Amp/Delphi.

Oferta firmy EuropeGAS jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej Inter Cars.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem