fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

NAJLEPSI LAKIERNICY Z GM

 W styczniu br. w Centrum Szkoleniowym firmy PPG Industries Poland w Michałowicach pod Warszawą odbył się finał pierwszego  konkursu dla lakierników z autoryzowanych serwisów GM Poland/Chevrolet Poland. W eliminacjach wzięło udział 17 osób, do finału zakwalifikowało się 6.
Po emocjonujących zmaganiach zawodników przy naprawie miejscowej błotnika w technologii VOC oraz po teście teoretycznym z zakresu zagadnień lakierniczych, komisja wyłoniła zwycięzców: I miejsce zajął Andrzej Wasiak z firmy Trax Łódź, II miejsce – Erlend Dobrowolski z firmy Szpot Poznań, a III – Marcin Iwanowicz z Top-Auto Białystok. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci vouchera turystycznego. Gratulujemy!

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem