sobota 24 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Frigo HP2 od Dębicy

W środku lata polski producent ogumienia wprowadza na rynek oponę zimową Frigo HP2, przeznaczoną do samochodów o wysokich osiągach. Wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych produkt jest następcą modelu Frigo HP.

frigohp2

Jak zapewnia producent opony Frigo HP2 charakteryzują się bardzo dobrą trakcją na ośnieżonej nawierzchni, wysoką efektywnością paliwową, długimi przebiegami oraz przystępną ceną. Większą stabilność jazdy ma zapewnić system wzajemnego blokowania lameli bieżnika 3D, znany do tej pory z opon klasy premium. Zaawansowana mieszanka gumowa ma pozwalać na bardzo dobre prowadzenie auta nawet przy niskich temperaturach.
Według zapewnień Dębicy za bardzo dobre zachowanie opon Frigo HP2 na mokrej nawierzchni odpowiadają zaokrąglone krawdzędzie barków bieżnika, które skutecznie odprowadzają wodę i podnoszą odporność na aquaplaning. Zwiększona liczba krawędzi tnących bieżnika ma skutkować krótszą drogą hamowania na drogach pokrytych lodem. Zastosowana w bieżniku grubsza warstwa gumowa klocków ma zapewnić dłuższą żywotność opon i tym samym większe przebiegi.

Najnowsza opona Frigo HP2 będzie dostępna w 17 pozycjach asortymentowych, zapewniających pokrycie segmentu na poziomie 83%.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem