fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Fulda MultiControl

 fuldamulticontrolFulda wprowadza na rynek swoją pierwszą oponę całoroczną – MultiControl. Będzie ona dostępna w sprzedaży od jesieni 2016 r.

W oponie Fulda MultiControl zastosowano technologię trójwymiarowych lameli „Bubble Blades”. Ma ona zapewniać równie dobrą przyczepność na drogach pokrytych śniegiem i lodem, na mokrym asfalcie, jak i stabilną jazdę na suchej nawierzchni. Liczne lamele tworzą wiele krawędzi tnących, które przywierają do powierzchni drogi, gdy opona się obraca, a to zapewnia jej lepszą trakcję na śniegu i lodzie. Lamele blokują się też wzajemnie, tworząc zwarty blok podczas hamowania, przyspieszania i pokonywania zakrętów.
W oponie MultiControl wykorzystano zaawansowaną mieszankę z bardzo dobrze rozproszonymi krzemionkowymi wypełniaczami. Dzięki nim właściwości adhezyjne powierzchni bieżnika powinny pozostawać niezmienne w szerokim zakresie temperatur, a opona powinna zapewnić dobrą przyczepność niezależnie od warunków atmosferycznych.

Opona MultiControl będzie dostępna w 18 rozmiarach, o szerokości do 155 do 225 milimetrów, na obręcze o średnicy od 13 do 17 cali i wysokości od 45 do 70.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem