wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Fulda Kristall Control HP2

FuldaKristallControlFulda opracowała nową zimową oponę Kristall Control HP2 dla pojazdów o wysokich osiągach. W oponie zastosowano technologię „Snow Catcher”, która opiera się na założeniu, że nic tak dobrze nie przywiera do śniegu, jak sam śnieg. Środkowe rowki bieżnika tworzą w centralnej części bieżnika połączoną sieć, która wgryza się w śnieg podczas jazdy.

Technologia trójwymiarowych lameli „Bubble Blades”, którą również zastosowano w zimowej oponie Fulda, ma zapewniać dobrą równowagę między przyczepnością, a trakcją na śniegu i lodzie oraz niezbędną stabilność prowadzenia. Nowe zimowe opony wyróżniają się dużą liczbą lameli, wykazujących się działaniem samoblokującym, które dodatkowo generują wiele krawędzi tnących, mających poprawiać przyczepność na śniegu.
Mieszanka bieżnika w oponie Kristall Control HP2 wykonana jest z krzemionki, która zapewnia oponie przyczepność w niższych temperaturach.

Kristall Control HP2 będzie dostępna od jesieni 2016 r. w 35 rozmiarach, o szerokości od 195 do 245 mm, na obręcze o średnicy od 15 do 18 cali i wysokości od 40 do 65.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem