fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Ekologiczna MEWA BIO-CIRCLE

mewabioBezusterkowa i wydajna praca urządzeń jest zależna w dużym stopniu od czystych i dobrze utrzymanych podzespołów. Często muszą by one być czyszczone ręcznie. Potrzebne bywa też odpowiednie urządzenie, które skutecznie usunie tłuszcz i inne zanieczyszczenia.
Do tego celu przeznaczone jest urządzenie do mycia części maszyn MEWA BIO-CIRCLE, zaopatrzone w specjalny pędzel, pracujące bez rozpuszczalników.

Urządzenie stanowi rozszerzenie oferty usług w zakresie tekstylnych czyściw przemysłowych wielokrotnego użytku firmy MEWA. Urządzenie BIO-CIRCLE jest zintegrowane z systemem tzw. pełnej obsługi, oferowanej przez firmę, a więc obejmuje także jego profesjonalną konserwa-cję. Serwis obejmuje dostawę urządzenia i instruktaż, uzupełnianie płynu czyszczącego, wymia-nę zintegrowanych filtrów, bezpłatną wymianę szybko zużywających się części, wymianę uszkodzonych części w ciągu 24 godzin.
Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE jest przeznaczone do czyszczenia obrabianych przedmiotów lub części maszyn wykonanych ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, ale także z wrażli-wego aluminium. Dzięki zastosowaniu inhibitora korozji, w trakcie czyszczenia przy pomocy MEWA BIO-CIRCLE aluminium nie pokrywa się nalotem, jak to ma miejsce w przypadku sto-sowania standardowych urządzeń i mycia metodą na zimno.
mewabio1Przy pomocy MEWA BIO-CIRCLE części maszyn można czyścić w bardzo wydajny sposób, bez konieczności stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia, albowiem wykorzystywany płyn czyszczący w ogóle nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych, tym samym nie stanowi on zagrożenia dla ludzkiej skóry. Zawiera natomiast naturalne mikroorgani-zmy, które powodują rozkład biologiczny resztek tłuszczy i olejów, przyczyniając się do długo-trwałego efektu czyszczenia.
BIO-CIRCLE Maxi jest urządzeniem stacjonarnym o nośności do 220 kg, ale na życzenie klienta może być także zaopatrzone w kółka. Mniejsza, mobilna wersja (MEWA BIO-CIRCLE Mini) standardowo zaopatrzona jest w kółka, co sprawia, iż urządzenie – które (puste) waży tylko 40 kg – można szybko ustawić tam, gdzie akurat jest ono najbardziej potrzebne.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem