fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Priomat 1K Spot Primer 4074 – ochrona przed korozją

spiesSpies Hecker, jedna z marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, oferuje nowy, szybkoschnący podkład gruntujący w sprayu
Priomat 1K Spot Primer 4074.

To produkt do gruntowania niewielkich powierzchni, które zostały przeszlifowane do gołego metalu. Podkład można zastosować tuż przed aplikacją lakieru bazowego.
Jednokomponentowy podkład Spot Primer 4074 jest gotowym do użycia produktem o długiej żywotności. Produkt w spray’u ma zapewniać wygodną aplikację i sprawiać, że cały proces jest szybki i prosty.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem