wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Bezpłatny dobór części w katalogu ProfiAuto

vinprofi autoMoto-Profil udostępnił bezpłatnie możliwość doboru podzespołów poprzez numer VIN wszystkim warsztatom, które współpracują z partnerami firmy i posiadają katalog produktowy ProfiAuto.

Wyszukiwanie podzespołów przy użyciu numeru VIN samochodu to obecnie jedna z najpewniejszych metod doboru części zamiennych. Korzystanie z katalogu jest proste i intuicyjne. Po wpisaniu numeru VIN system odnajduje w bazie konkretny pojazd o danym numerze, co sprawia, że użytkownik otrzymuje jednostkowy wynik, a nie tylko listę pojazdów z pewnego zakresu numerów. Klient wybiera interesującą go część, uzyskując jednocześnie informację o numerze OE. Ostatnim krokiem jest dobór podzespołu, dokonany za pomocą bazy numerów OE.
Dzięki licencji wykupionej przez Moto-Profil wszystkie sklepy i hurtownie oraz warsztaty posiadające katalog ProfiAuto będą miały możliwość korzystania z bezpłatnego doboru części poprzez numer VIN do końca grudnia 2016 roku.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem