piątek 28 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

ProKIT od NSK

nskFirma NSK zaprezentowała na targach Automechanika pierwszy produkt dla niezależnego rynku części samochodowych – zestaw ProKIT. Zaprezentowano również łożyska piast kół HUB generacji I, II i III.

Zestaw NSK ProKIT obejmuje łożyska piast kół HUB i jest pierwszym z serii produktów dla niezależnego rynku części zapasowych do samochodów. Składa się ze 100% oryginalnych produktów, takich jak łożyska, uszczelki i elementy mocowania, używanych przez producentów samochodów podczas pierwszego montażu. Wraz z zestawem ProKIT firma NSK zaprezentowała serię produktów zaprojektowanych w celu podkreślenia udowodnionej jakości, wysokiego poziomu innowacji i doświadczenia firmy jako cenionego dostawcy OE współpracującego ze wszystkimi większymi producentami samochodów.
NSK oczekuje uzyskania rozpoznawalności marki i ustanowienia trwałego, silnego partnerstwa dla hurtowników. Spółka skupia się również na najwyższej wydajności łańcucha dostaw i stworzeniu trwałych relacji z warsztatami na poziomie lokalnym.

Założona 100 lat temu firma NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) to notowana na japońskiej giełdzie spółka, która z regionalnego dostawcy łożysk kulkowych rozwinęła się do specjalistycznego producenta łożysk tocznych i dostawcy komponentów dla przemysłu samochodowego o silnej, globalnej pozycji rynkowej. Obecnie NSK zatrudnia ponad 31 500 pracowników w 30 krajach. Oprócz kompletnego asortymentu łożysk tocznych, NSK opracowuje i produkuje komponenty precyzyjne i produkty mechatroniczne oraz systemy i podzespoły dla przemysłu samochodowego, obejmujące łożyska piast kół i układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznym.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem